Катерина інспектує тренажерні зали-3: «NRG», «Fitness city», «Muscle Hulk»

Ну, що: чи залишилися ще у Житомирі зали, куди не ставала нога інспектора? Їх повно! У моїх планах було відвідати «Fighting Gym», що на вулиці Небесної Сотні – але цей заклад вже не працює. Хотіла завітати і в «Андеграунд», що на площі Перемоги. Але тут вже немає тренажерної зали, є тільки рукопашні бої, бокс тощо. 

Нагадаємо, перша ревізія проводилася у залах «Lime Fitness», «Body Fit», «Arena ZT», «Favoryt Gym», «Sport GO».

Друга ревізія була у «Yes Sport», «Xtreme Fitness», «Hercules».

Цього разу я завітала до залів «NRG» (Крошня), «Fitness city» (район «Глобал») та «Muscle Hulk» (Житній ринок). Що мене очікувало тут, безлад чи порядок? Приємний персонал чи байдужість? Читайте далі!

«NRG»

Перше враження. Я чула про заклад тільки те, що він знаходиться на території агроколеджу. Ідучи по території, навіть не розумієш, що тебе очікує, бо спочатку бачиш трохи пустельну територію, а потім недобудовану багатоповерхівку, внизу якої знаходиться сама зала. Що вразило – кількість простору.

Тренажерний зал NRG - розташування | TIMES.ZT

Екстер’єр. Якщо Ви йдете до зали вперше – то вам так просто її не знайти. Заклад знаходиться на Крошні, відразу біля зупинки. Територія коледжу сама по собі гарна, але біля самого входу є трохи відчуття занедбаності.

Тренажерний зал NRG - екстер'єр | TIMES.ZT

Працівник рецепції. Виявилося, що він же і… тренер. Саме через те і прийшлося очікувати, поки він підійде і проконсультує, адже він як раз допомагав клієнту робити вправу. Ввічливий, приємний молодий хлопець, показав що і до чого, розрахував мене і побіг далі тренувати людину.

Тренажерний зал NRG - всередині | TIMES.ZT

Інтер’єр. Приміщення поділяється на декілька залів, що відокремлені арками. Кожне приміщення пофарбоване у різні кольори. Але за рахунок того, що фарби не дуже яскраві, пастельні – вони не дратують око, а поєднуються у приємну композицію.

Тренажерний зал NRG - тренажери | TIMES.ZT

Обладнання. Відразу видно, що обладнання не нове, абсолютно різних виробників. В основному це тренажери старого покоління, не з нових ліній. Видно, що на обладнанні займалася далеко не одна людина, тому тренажери трохи обдерті, де-не-де облупилася фарба. Деякі деталі несправні, але, в принципі, вони не заважають процесу тренування. Наприклад, на вантажо-блочному тренажері не працює педалька, що підтягує важелі до рук на початку вправи. І такі інші дрібниці.

У першій залі, де знаходиться рецепція, є кардіо-зона: 4 тренажери для вправ. У другому залі є зона для стретчингу та занять на боксерській груші, столик для армреслінгу та декілька тренажерів. Основна ж маса обладнання знаходиться в останній залі. Там також лави для жиму, рама для присідань і т. д. Немає повноцінної стійки з повним гантельним рядом, погано видно цифри на гантелях.

Тренажерний зал NRG - обладнання | TIMES.ZT

Тренери. Він люб’язно погоджувався допомагати і консультував. Було видно, що він привітний абсолютно до всіх, адже він контактував практично з кожним відвідувачем, що створювало дуже теплу та приємну атмосферу.

Бар та інші продукти. На рецепції роблять протеїнові коктейлі, чай каву, також можна придбати воду.

Тренажерний зал NRG - Селфі | TIMES.ZT

Роздягальня. Перше, що здивувало, так це те, що в роздягальні абсолютно відсутні шафки! Є тільки лави, гачки для одягу і дзеркало. Все.

Тренажерний зал NRG - роздягальня | TIMES.ZT

Хоча ні, не все. Також є невелика комора, де зберігається різне приладдя, пилососи, тощо. До речі, дуже грамотно зроблено, не кидається в очі. Але шафки не завадили би. Працівник повідомив, що цінні речі можна залишати на рецепції. Але, як я вже казала, ця людина часто відсутня на рецепції, бо допомагає клієнтам у залі. Теоретично якийсь злодій може просто прийти на рецепцію і… спокійно взяти ваші речі. Було б непогано встановити хоча б невеликі камери для зберігання речей.

Тренажерний зал NRG - Душові | TIMES.ZT 

Душова. Саме приміщення просторе, є 2 бойлери, рукомийник, гачки для одягу, навіть стільчик для речей. Тут є дві душові кабіни, одна з них доволі сучасна, але… Стан чистоти бажає бути кращим.

Тренажерний зал NRG - душова | TIMES.ZT

До мене приймав душ якийсь відвідувач, і вода у піддоні не змивалася, а «стояла», з пінкою та іншими «принадами». Вибачте, але якось не дуже приємно лізти в брудну воду, в якій хтось мився до тебе!!! Сама кабіна брудна, видно, що її погано миють. Тоді я спробувала піти до другої кабіни, але виявилося, що там є тільки холодна вода. Підлога волога, з калюжами. Потрібно відремонтувати злив та більше приділяти уваги прибиранню.

Тренажерний зал NRG - душова 2 | TIMES.ZT

Туалет. Доволі чистий, зверху висить шафка з усілякими декоративними горщиками, а у самій шафці захована побутова хімія та інші речі для прибирання. Добре зроблено, виглядає акуратно. Єдине – біля дверей видно відбитий шматок плитки. Або її замінити, або хоч ізолювати гострі краї відколу.

Тренажерний зал NRG - туалет | TIMES.ZT  

Гігієна та вентиляція. В принципі, у закладі чисто, але більмом на оці є душова. І ще, не завадило б поміняти покриття на підлозі, бо в останній залі воно вже подерлося, має непривабливий вигляд, і через ті дірки можна спіткнутися. Вентиляція більш-менш непогана, не дивлячись на те, що приміщення підвальне і тут немає вікон.

Тренажерний зал NRG - туалет 2 | TIMES.ZT 

Ціни. Доволі низькі ціни, безліміт вартує всього 250 грн/міс.

 «Fitness city»

Перше враження. Доволі солідний заклад.

Тренажерний зал Fitness City - обладнання | TIMES.ZT 

Екстер’єр. Знаходиться у так званому «другому центрі міста»: біля «Глобалу». А саме у торговому центрі «ЯрмарОК».

Працівник рецепції. Доволі мила дівчина, проконсультувала мене за всіма питаннями, показала, де знаходиться роздягальня, туалет.

Тренажерний зал Fitness City - ресепшн | TIMES.ZT  

Інтер’єр. Звичайний інтер’єр, тут немає якоїсь особливої дизайнерської фантазії. На стінах висять постери з фотографіями спортивних чоловіків та жінок.

Тренажерний зал Fitness City - Селфі | TIMES.ZT

Обладнання. У залі використовується обладнання одного виробника — WUOTAN. Тренажерів не дуже багато, але є основні, на яких можна дати навантаження на кожну групу м’язів. Всі тренажери цілі, працюють справно. Також є кардіо-зона біля рецепції.

Тренажерний зал Fitness City - тренажери | TIMES.ZT 

Тренери. На момент заняття у залі був присутній тренер Олександр. Не дивлячись на те, що тренер як раз проводив персональне заняття з клієнтом – він відповідав на запитання, що виникали під час тренувального процесу, допомагав іншим клієнтам у залі, давав підказки, поради.

Тренажерний зал Fitness City - зала для фітнесу | TIMES.ZT

Бар та інші продукти. На рецепції є доволі непоганий вибір спортивного харчування, навіть продаються фірмові сумки для тренування та рюкзаки з логотипом закладу. Також тут роблять протеїнові коктейлі і можна придбати воду.

Тренажерний зал Fitness City - роздягальня | TIMES.ZT

Тренажерний зал Fitness City - шафи | TIMES.ZT 

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальні чисті, але не вистачає простору. Є шафки для зберігання речей, звичайні та малі. Також практично на кожній шафці є вішак для верхнього одягу. Є велике дзеркало у повний зріст, лава, висить бойлер, є фен для сушки волосся. Душова кімната невелика, вхід до неї веде відразу із роздягальні.

Тренажерний зал Fitness City - душова | TIMES.ZT

Тут є дві душові кабіни, між ними рукомийник. Є рідке мило біля рукомийника, а також два підвісні дозатори із гелем для душу у кожній душовій. У кутках вже з’являються невеликі чорні цятки (грибок), хоча видно, що за чистотою тут стежать. Та все ж необхідно зробити дезінфекцію з протигрибковими засобами. Коли стаєш на підлогу, чомусь тягне холодним повітрям по ногах… Туалет тут загальний, поза межами закладу, у коридорі, також доволі чистий. Тобто, ним користуються не тільки відвідувачі «Fitness city».

Тренажерний зал Fitness City - душова, рукомийник | TIMES.ZT 

Гігієна та вентиляція. Повсюди чисто, немає неприємних запахів, вологих кутків чи пилу поміж тренажерами. А щодо вентиляції, то трохи не вистачає свіжого повітря, що відчувається під час навантаження.

Тренажерний зал Fitness City - душова | TIMES.ZT 

Ціни. Середні: 350 грн. за місяць безлімітного відвідування.

«Muscle Hulk»

Перше враження. Спочатку в очі кидаються вивіски секонд-хенду та характерний для цих магазинів «аромат». Тому перше враження так собі…

Тренажерний зал Muscle Hulk - вхід | TIMES.ZT 

Екстер’єр. Заклад знаходиться в районі Житнього ринку, у будівлі поряд з торговим центром «Житній». Зала знаходиться на третьому поверсі будівлі, інші два поверхи займає секонд-хенд, запах якого трохи присутній і у залі.

Працівник рецепції. Тут також працівник рецепції і тренер – одна людина. Доволі непогано обслужив, запропонував допомогу, проконсультував, порадив.

Тренажерний зал Muscle Hulk - всередині | TIMES.ZT  

Інтер’єр. Доволі нетиповий як для більшості житомирських залів стиль оформлення: тут дерев’яні стіни та стеля. Також в інтер’єрі використані балки, що виглядає доволі цікаво. А ще на стовпах висять листки, на яких зображена механіка та принцип дії на м’язи вправ. Доволі цікава ідея, але листки краще було б вкрити ламінуванням, або хоча б помістити у прозорі «файли» для більш охайного вигляду. 

Обладнання. Тут також використовується обладнання одного виробника: «Vasil GYM». Деякі тренажери мають дещо зношений вигляд, це стосується сидінь на тренажерах, а саме оббивки. Видно, що деякі тренажери нещодавно обновили з нових серій цього ж виробника.  

Тренери. Простий хлопець, допомагав, відповідав на запитання як мої, так і інших відвідувачів, весь час уважно спостерігав за процесом у закладі.

Бар та інші продукти. До речі, тут стоїть кулер з водою для всіх відвідувачів з одноразовими склянками! Але було б непогано, щоб самі відвідувачі були більш охайними: і біля кулера, і скрізь по залу валяються використані склянки. Невже так важко прибрати за собою? Так, має бути персонал, який слідкує за чистотою в залі – але можна ж і не смітити! На рецепції роблять протеїнові коктейлі, енергетики тощо.

Тренажерний зал Muscle Hulk - роздягальня | TIMES.ZT  

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня невелика, є шафки, але вони трохи затісні. Є невелике дзеркало, декілька вазонів та вікно без фіранок. Оскільки тут перевдягаються люди, краще було б повісити чи занавіску, чи жалюзі, адже вікно виходить прямо на вулицю.

Тренажерний зал Muscle Hulk - селфі | TIMES.ZT

Нехай вдень не так, але увечері, коли на вулиці темно, а в роздягальні увімкнене світло – все дуже навіть чудово видно.

Тренажерний зал Muscle Hulk - душові та туалет | TIMES.ZT

Душові та туалет не дуже чисті. Тепла вода є, але не гаряча. В туалеті є мило, але звичайне, брускове, навіть без мильниці, що не дуже гігієнічно.

Тренажерний зал Muscle Hulk - душова | TIMES.ZT

Тренажерний зал Muscle Hulk - туалет | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. Видно, що заклад недостатньо уваги приділяє прибиранню. Покриття рідко «бачиться» з пилососом. Між тренажерами добре видно пилюку, дзеркала замацані. У роздягальні брудне вікно, у душових кутки чорні. І ще там застрягає волосся клієнтів, які приймали душ раніше… Чесно кажучи, картина не з приємних.

Тренажерний зал Muscle Hulk - рукомийник | TIMES.ZT

Кутки в туалеті також брудні. З вентиляцією біда: я як тільки зайшла до зали, відразу відчула, що тут важкий запах, душно. Плюс додатковий «ароматизатор» – магазин секонд-хенду.

Тренажерний зал Muscle Hulk - вигляд з вікна | TIMES.ZT  

Ціни. Середні по місту, навіть трохи нижче середніх: 300 грн. безліміт. Але тут поки що найнижча ціна на разове відвідування: з 08:00 до 17:00 – 25 грн., в інший час 30 грн.

Тренажерний зал Muscle Hulk - селфі біля тренажерів | TIMES.ZT  

Особливістю закладу є оформлення, низькі ціни на разове відвідування та… духота. Також тут немає Wi-Fi, на відміну від інших закладів. Як сказав працівник, тут його спеціально не підключають, щоб відвідувачі не витріщалися у телефони, а займалися спортом. Може, щось у цьому таки є…

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Дивіться далі: Катерина інспектує тренажерні зали-4: «Східний», «Адреналін», «Фортуна»

3 коментарів до "Катерина інспектує тренажерні зали-3: «NRG», «Fitness city», «Muscle Hulk»"

  1. Лучше зайдите в экстрим на киевской напротив глобала. Хозяева экономят на чистоте и здоровье клиентов

  2. Наталья, дякуємо за інформацію, звернемо увагу на цей заклад!

  3. Как постоянный клиент и любитель массажа, отмечу, что в Muscle Hulk так-же есть услуга массажа, что очень неплохо для восстановления после тяжелой тренировки. Многие посещают тренажерный зал с целью похудеть – массаж в этом деле тоже помогает. Кабинет находится в самом зале.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*