Катерина інспектує тренажерні зали-4: «Східний», «Адреналін», «Фортуна»

Весна це початок всього нового. На вулиці неначе зароджується нове життя, все розквітає, пташки щебечуть, стає тепліше, сонце гріє все більше… Саме навесні люди оговтуються: скоро ж літо, пора носити футболки, майки, шорти, купальники! І багато хто починає активну підготовку до сезону.

А що ж ми? А ми продовжуємо інспектувати тренажерні зали Житомира. Тут можна переглянути першу, другу та третю частини огляду. Ви готові до літа? Це одне питання. А ось чи готові зали прийняти вас, чи готові до напливу клієнтів? Це вже інша історія, розслідуванням якої ми і займемося.

 «Східний»

Перше враження. «Східний» це один зі старожилів міста, який відкрився ще на початку тієї хвилі, коли у нас почалося поширення культу догляду за фігурою. Тобто, досвіду у них має бути багато. Що ж, поглянемо!

Тренажерний зал Східний - зовні | TIMES.ZT

Екстер’єр. Заклад знаходиться у приміщенні комплексу з однойменною назвою, по вулиці Бориса Тена. Тут ходить не дуже багато транспорту і сюди не дуже зручно добиратися з деяких районів міста.

Тренажерний зал Східний - вхід | TIMES.ZT

Працівник рецепції. Як і зазвичай, нам щастить: працівником рецепції виявилась миловидна дівчина, яка все показала, про ціни розказала, ще й на додаток дала мені із собою роздрукований прайс-лист. Залишила по собі приємне враження.

Тренажерний зал Східний - тренажери | TIMES.ZT

Інтер’єр. Дуже приємний для очей: в міру яскравий дизайн, стіни пофарбовані в салатовий та фіолетовий кольори, ближче до пастельних, тренажери всі одного кольору, сірі, також деякі млинці різнокольорові.

Тренажерний зал Східний - інтер'єр | TIMES.ZT

Обладнання. Заклад використовує тренажери одного виробника: «InterAtletika», серія Prof Line. Достатньо грамотний комплект тренажерів, тут можна потренувати всі групи м’язів, всі тренажери працюють справно, без скреготання, всі деталі залишаються на місці, нічого не хилитається. Є окрема кардіозона, знаходиться у відокремленому залі, що досить зручно.

Тренажерний зал Східний - обладнання | TIMES.ZT

Тренери. На момент заняття були присутні два тренери: Валентина та Олександр. Валентина – виступаюча спортсменка, її фото розміщені на постерах у залі, а Олександр доволі дорослий та, як я дізналася, доволі досвідчений тренер. Зі мною контактував Олександр, він сам підходив і корегував техніку виконання вправ, казав, якщо потрібна допомога. Доволі активно допомагає, навіть мотивує, підбадьорює. Можливо, комусь він може здатися трохи різким, але його методика, особисто мені, дала потрібного «пенделя» і задала чудовий ритм тренуванню. Сам по собі він дуже простий і приємний як людина.

Бар та інші продукти. На рецепції можна придбати воду, спортивне харчування, а неподалік є кулер з одноразовим посудом для загального користування.

Тренажерний зал Східний - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Дуже просторі роздягальні, розраховані на велику кількість відвідувачів. Їх тут дійсно багато, адже у закладі також викладають декілька видів танців. Є декілька лав, а біля них килимки. Є невелике віконце, але там встановлене таке скло, що з вулиці не видно, що відбувається у приміщенні і навпаки. У роздягальні трохи прохолодно.

Тренажерний зал Східний - душові | TIMES.ZT

Душові також просторі, чисті. Всього є три кабіни, є бортики, закриваються шторками, у кожній кабіні висить дозатор, наповнений гелем для душу. Також, тут хороша вентиляція, адже під час прийняття душу у приміщенні не стоїть пара.

Тренажерний зал Східний - душова | TIMES.ZT

Є два туалети, не дуже просторі, але місця достатньо.

Тренажерний зал Східний - туалет | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. У закладі чисто, було видно роботу прибиральниці, вона періодично ходила по залі та прибирала. Чисто і в роздягальнях, і у самій залі, і в душовій, і у туалеті. У душовій і кутки чисті, і вентиляції, і шторки. Єдине, що можна було б трохи краще вимивати самі дозатори. У туалеті також все чисто, немає неприємного запаху. І ще що хочеться виділити, так вентиляцію. Тут вона чудова, адже це так важливо, і на жаль, хороша вентиляція — це рідкість у наших тренажерних залах.

Тренажерний зал Східний - вентиляція | TIMES.ZT

Ціни. Повний безліміт 400 грн. Але тренер сказав, що я можу взяти абонемент за 300 грн., якщо займатимусь тричі на тиждень (без кардіозали).

 Особливістю закладу є чистота, свіжість повітря та відчуття того, що ти не одна, що тобі завжди допоможуть та не дадуть нашкодити своєму здоров’ю. Єдине, що місце розташування не для всіх зручне.

«Адреналін»

Перше враження. Це також один із клубів-«старожилів». Отож мені було цікаво, чи цей заклад порадує досвідом, чи розчарує застарілим обладнанням та сервісом…

Тренажерний зал Адреналін - зовні | TIMES.ZT

Екстер’єр. Заклад знаходиться у підвальному приміщенні багатоповерхівки на вулиці Шевченка, неподалік від перехрестя з вулицею Східна.

Тренажерний зал Адреналін - вхід | TIMES.ZT

Працівник рецепції. Це один із тих закладів, де працівник рецепції і тренер це одна людина. Віктор розрахував мене та провів до роздягальні. Запитань до нього не було.

Тренажерний зал Адреналін - обладнання | TIMES.ZT

Інтер’єр. Я коли зайшла – таке враження, наче втрапила до лабіринту. Весь клуб складається із невеличких зал. Одна, друга, третя, а далі плутаєшся… Але вже через півгодини перебування я добре орієнтувалася на території, бо воно тільки спочатку здається таким заплутаним. У кожному залі є колонки і всюди чутно музику. Деякі зали чисто-білі, а деякі розфарбовані у пастельні тони різних кольорів.

Тренажерний зал Адреналін - тренажери | TIMES.ZT

Обладнання. Цей заклад також використовує обладнання виробника InterAtletika, серія Prof Line. Тут доволі багато тренажерів, широкий гантельний ряд. Але через велику кількість зал трохи незручно було шукати млинці. Бо наприклад, в одній залі може залишитися декілька штук, а інші прийдеться носити з зали, яка знаходиться в іншому кінці закладу.

Тренажерний зал Адреналін - селфі | TIMES.ZT

Але чим зручно – у кожній залі розміщені тренажери на конкретні групи м’язів. Наприклад, у одній залі всі тренажери для ніг та сідниць, у другій залі для м’язів спини, у третій для грудних м’язів та рук тощо. Також є окрема зала для кардіо, також є тренажер для гіперекстензії та боксерська груша.

Тренажерний зал Адреналін - тренажери 2 | TIMES.ZT

Тренери. Тренер постійно знаходився у залі, давав присутнім поради та рекомендації. На моє прохання допомогти він також відгукнувся і проконсультував по питаннях, які виникли.

Бар та інші продукти. На рецепції, або, точніше сказати, за робочим столом тренера можна придбати воду, спортивне харчування, також можна замовити чай або каву.

Тренажерний зал Адреналін - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Цікава особливість: перевзуватися потрібно при вході до спортивного клубу, там є спеціальні лави з відділеннями для взуття. А чому так? Бо шлях до роздягальні лежить через… залу для тренувань.

Тренажерний зал Адреналін - роздягальня2 | TIMES.ZT

Роздягальня невелика, дуже місткі шафки, напевно найбільші з-поміж тих, що я бачила. У кожній шафці є вішак для верхнього одягу. Якщо ви прийшли до зали після роботи/шопінгу/навчання і у вас з собою об’ємна сумка – ви можете спокійно її розмістити у шафціі не переживати що вона туди не влізе чи хтось з неї щось поцупить. У роздягальні знаходяться ваги та керамічний обігрівач. Але при цьому у закладі дуже і дуже холодно у прохолодні весняні дні…

Тренажерний зал Адреналін - шафи | TIMES.ZT

Душова тут зовсім маленька, я навіть не змогла її нормально сфотографувати. Дверцята і душова кабіна ну зовсім за розміром приміщення, займає абсолютно весь простір. Але кабіна чиста, є рідке мило, злив працює нормально.

Тренажерний зал Адреналін - душова | TIMES.ZT

Туалет просторий, але один із рукомийників не працював, і через те, мабуть, в ньому лежали рушники. Туалет сам по собі чистий, але відвідувачі це не цінують. Зайшла до кабінки, а там, вибачте, «обдзюрканий трон», і ще й не змито, і на додачу калюжа на підлозі… Ну, невже так важко змити і прибрати після себе?!

Тренажерний зал Адреналін - туалет | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. Вентиляція тут дійсно непогана, але знову ж таки дуже холодно. У залах чисто, у душовій та роздягальні також, от тільки відвідувачі «постаралися» щодо чистоти у туалеті.

Ціни. Повний безліміт вартує 350 грн. (тренажерний зал + кардіо).

Особливістю закладу є наявність великої кількості зал.

 «Фортуна»

Перше враження та екстер`єр. Невелике приміщення знаходиться на Богунії, відразу за мостом, у дворах. Є невелика табличка, отож, про цей зал потрібно знати, адже відразу з вулиці його можна й не помітити…

Тренажерний зал Фортуна - зовні | TIMES.ZT

Працівник рецепції. Знову та ж ситуація: у залі працює лише одна людина. Тут рецепції як такої немає, просто столик, за яким сидить хлопчина. Показав, що до чого, питань до нього не було.

Тренажерний зал Фортуна - тренажери | TIMES.ZT

Інтер’єр. В інтер’єрі використовуються такі кольори, як: блідо-салатовий, коричневий та сірий, поєднання яких доволі гармонійне та не обтяжує око. На підлозі спеціальне покриття, що пом’якшує ті ж падіння гантелей. Але дуже мало місця у залі, тіснувато.

Тренажерний зал Фортуна - обладнання | TIMES.ZT

Обладнання. І цей заклад також використовує обладнання виробника InterAtletika, серія Prof Line. Все обладнання у чудовому стані. Правда, через те, що приміщення доволі невелике – тренажери стоять вкупі, близенько один біля одного. В принципі, набір тренажерів доволі непоганий: є тренажери і для ніг, і для рук, для плечей, спини, кардіо-тренажери, машина Сміта, рама для присідань тощо, навіть кросовер є, але односторонній. І біля нього також небагато вільного простору, отож, не всі вправи на ньому можна зробити.

Тренажерний зал Фортуна - тренажери2 | TIMES.ZT

Тренери. Хлопчина мені допомагав, але був не дуже активний: більше часу сидів за комп’ютером у навушниках.

Тренажерний зал Фортуна - селфі | TIMES.ZT

Бар та інші продукти. Вибір невеликий, але можна придбати спортивне харчування, тут можуть зробити чай і каву.

Тренажерний зал Фортуна - шафи | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня також невелика, шафки не замикаються на ключ, отож, цінні речі краще брати з собою до зали. Також тут немає ні лави, ні стільця, а розмір роздягальні не дуже і дозволяє встановити тут щось подібне. Але хоча б табурет!

Тренажерний зал Фортуна - душова | TIMES.ZT

Душові невеликі, замикаються на ключ, який потрібно брати у адміністрації, або просто попросити, щоби вам її відчинили. Звичайна душова, є гачки для одягу. Туалет також чистий, немає неприємного запаху.

Тренажерний зал Фортуна - туалет | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. У закладі доволі чисто: і зала, і тренажери, і ті ж самі дзеркала, туалет та душові.

Ціни. Доволі низька ціна на безліміт: 290 грн./місяць.

Особливістю закладу є його компактність та доступність цін.

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Дивіться також: Ревізія тренажерних залів Житомира: Lime Fitness, Body Fit, Arena ZT, Favoryt Gym, Sport GO.

1 коментар до "Катерина інспектує тренажерні зали-4: «Східний», «Адреналін», «Фортуна»"

  1. Юный наблюдатель | 23.05.2018 at 08:47 | Відповіcти

    Хотелось бы, наконец-то уже почитать, о спортзале Impulse, а то зал, можно сказать в центре, а пишут о какой-то «Фортуне», о котором никогда не слышал)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*