Житомирщину накриває повінню. Тетерів затопив міст у Харитонівці (відео, фото) | Times ZT

Житомирщину накриває повінню. Тетерів затопив міст у Харитонівці (відео, фото)

Повінь почала набирати обертів 15 березня. Сьогодні перед мостом «цеглина» з трохи дивним попередженням: «Увага! Переливний міст, будьте обережні». Схоже, Житомирська область впевнено вступає у період «переливних» мостів та «заливних» доріг…

У четвер річку намагалися розчистити, аби не довелося перекривати проїзд. Проте і після цього автомобілям складно рухатися тут. Вода сягала верхівок коліс. Це відео зняте у суботу 17 березня.

Проблема є не новою. З такою ситуацією жителі Харитонівки та Коростишева зіштовхуються майже щороку. Кілька років тому міст навіть не мав бокових огорож, що в свою чергу спричиняло повне затоплення мосту. Зараз огорожа є – проте міст все одно заливає.

За словами очевидців, три дні тому води на мосту було по коліна. Ближче до вечора її рівень піднявся ще вище. У суботу рівень води трохи впав. Міст досі частково під водою, але ним теоретично вже можна проїхати.

Проте радіти передчасно. У суботу випали додаткові опади. Скоро сніг почне танути – і Тетерів поповниться новими масами води…

В 2010 році з мосту в селі Харитонівка впала машина, водій якої не зміг упоратися з кермом під час ожеледиці. Трагедія була страшною, адже загинув водій та ще двоє пасажирів. Машина злетіла з мосту прямо під лід, що лежав на річці. Однією з пасажирок була школярка.

Можливо, причиною цього трагічного випадку була відсутність огорож по бокам мосту, які б не дали машині втрапити одразу під лід річки. А можливо і те, що комунальні служби належним чином не виконували свої функції та не посипали міст піском чи сіллю, що б зменшило слизькість дороги.

Одним з найбільш катастрофічних був 2013 рік: після того, як сніг почав танути, вода в річці піднялась на півтора-два метри! Тобто течія проходила прямо через міст, якого не було видно під водою. Видимими на той момент лишилися лише дорожні знаки…

Взимку – «ковзанка», навесні – «басейн». Чому кожного року тут одне й те саме?

Чому спить місцева та обласна влада? Невже немає дієвих рішень? Невже не можна реконструювати міст або побудувати новий, який буде належним чином відповідати технічним умовам для даної місцевості?

Тетяна ОВСІЄНКО

  • 297
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщину накриває повінню. Тетерів затопив міст у Харитонівці (відео, фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*