Яким спортом можна займатися у таких шортах?

Якщо хтось подумав, що це одяг для стіп-денсу чи чогось подібного – то дуже помилився. Ні, один з онлайн-магазинів пропонує цей комплект для… фітнесу. Що повинно статися, щоб дівчина вдягла таке у тренажерний зал? І чи кожен хлопець відпустить свою дівчину тренуватися у такому вигляді без нього?..

Щоб отримати більш-менш репрезентативні відповіді – ми вирішили опитати і дівчат, і хлопців. І не просто абияких, а тих, хто активно займається спортом.

Аліна

– Як тобі такий комплект для занять спортом?

– Цим спортом у ліжку займатися?..

– То ти б не вдягла таке на тренування?)

– Топ ще норм, але труси… нєа, не наважилася б.

Юлія

– Ти б вдягла такий фітнес-комплект на тренування?)

– Ні))

– А що має статися, щоб вдягла такі шорти у зал?)))

– Напитися…

Влада

– Ти б одягла такий комплект для занять спортом?)

– Уже цікаво. Вбрання дійсно красиве, але, як на мене, то дещо відверте для заняття спортом у спортивному залі. У такому громадському закладі вбрання є не зовсім доречним. Але якщо говорити за власний спортивний зал у себе вдома, то так, одягла б.

Олександр

– Ти б купив такий комплект своїй дівчині (припустимо) і чи пустив би ти її в такому вигляді саму на тренування?

– Так! Незвичайно виглядає. Головне тут що? Зручність. Якщо їй в цих трусах зручно тренити, то нехай.) Ну, а якби моя дівчина в такому тренила, по-перше, дивився б на неї я.) Ну, а всі інші теж хай дивляться, чо.)

Костянтин

– Ви б купили своїй дівчина такий комплект? І пустили б свою дівчину в зал в таких шортах одну?

– Добрий день! Так… спробую дати розгорнуту відповідь з поясненням. Спортивний одяг в першу чергу має бути зручним та функціональним. Звичайно, якщо є, що показати дівчині, то чому б і ні?.. АЛЕ! Стосовно даної моделі, до шортів у мене велике запитання виникло… ЩО ЦЕ ЗА РЕМІНЦІ??? функціоналу вони ніякого не передбачають, а от зачепитися ними за що-небудь дуже навіть велика вірогідність.

Чи відпустив би я свою дівчину в такому вигляді? А чому ні? (знову-таки, якщо у подібному одязі вона виглядатиме дійсно привабливо, а не комічно).

Все інше залежить тільки від оточуючих та їхнього виховання, і сприйняття. Повторю, головне, щоб дівчина виглядала в подібному вбранні органічно і привабливо, а не дурнувато. В такому випадку нехай оточуючі ДИВЛЯТЬСЯ, ЗАЗДРЯТЬ І МОТИВУЮТЬСЯ!!!

Як кажуть: «головне, щоб костюмчик сидів».

Резюме

Здоровий спосіб життя передбачає перш за все здоровий зовнішній вигляд. Спортивний одяг, як ми бачимо, дедалі більше сексуалізується, особливо одяг для жінок. Добре це чи погано? Однозначної відповіді нема. Ось, наприклад, комплект для фітнесу, який пропонує та ж компанія. Навряд чи він викличе якісь запитання чи здивовані погляди у публічному місці.

А в цьому випадку шорти вже твердо стоять на шляху до перетворення на трусики…

Звичайно, якщо дівчина/жінка відповідно виглядає і не комплексує стосовно своєї зовнішності – вона може собі дозволити вдягти таке у спортзал. Ймовірно, це додатково стимулюватиме її до досягнення гарних результатів і взяття нових висот. Проте слід пам’ятати, що навколо вас у залі інші дівчата та жінки, яких таке вбрання може дратувати – з різних причин: заздрощі (якщо сама не настільки досконала), ревнощі (якщо поряд тренується її хлопець), поганий настрій (якщо… ну, самі розумієте).

А ще у залах тренуються чоловіки, які можуть неправильно «розшифрувати» ваш сигнал. Що може завершитися банальними сексуальними домаганнями. Ви вважаєте, що вдягли це, аби підкреслити красу тіла та похизуватися формами. А от багато хто з представників сильної статі переконаний, що коротка спідниця чи відкриті шорти – це сигнал, що дівчина шукає партнера для інтимних стосунків. І більше нічого. І спробуйте переконати їх у зворотному!

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Тарас СТРІЛЬЧИК

Читайте також на цю тему:

Катерина інспектує тренажерні зали-3: «NRG», «Fitness city», «Muscle Hulk»

Будьте першим, хто прокоментував "Яким спортом можна займатися у таких шортах?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*