«Путін – злочинець! Порошенку – імпічмент!» Мітинг у Житомирі

18 березня 2018 р. о 12:00 год. на площі Корольова розпочався мітинг протесту. Він став частиною всеукраїнського маршу за імпічмент, ініційованого «Рухом нових сил». Учасниками були переважно люди передпенсійного та пенсійного віку, хоча була присутня також і молодь. Люди приходили з прапорами та плакатами, часто саморобними.

«Звичайно, що я підтримую цей рух. Тому що  влада вже «зажралася» від хорошого життя. Потрібно навести лад у державі. Буде лад – буде щастя у державі!» – каже пенсіонер Роман.

«Ми підтримуємо відставку, а  краще – ув’язнення. Так влада знищить Україну. Ми не очікували того, що зараз відбувається в державі. Жах! Це знищення держави!» – заявила Діана Кучеренко, підприємець.

Люди закликали один одного гуртуватись, не відсторонюватись на кухні, а виходити і відстоювати себе і державу.

«Наші люди не повинні плакати. Влада не гідна цих людей. Тому, ганьба цій владі! Порошенко, прикриваючись Євросоюзом, зробив так,  що наша молодь не вірить у нашу владу, у наше майбутнє, а просто покидає країну. Отже, ми повинні організовуватись і закликати усіх взяти участь у відставці президента!» –  висловив свою думку Віктор Котвицький, активіст політичної партії «Рух нових сил».

До цих слів приєднався пенсіонер, депутат селищної ради Новогуйвинська: «Ми не просимо, а вимагаємо, аби Порошенко йшов у відставку!»

Олеся ЛАВРЕНЮК

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "«Путін – злочинець! Порошенку – імпічмент!» Мітинг у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*