Муніципальна інспекція Житомира ходитиме у зловісній чорній формі (фото)

«Форма неодмінно потрібна, бо службовці до цього ходили у цивільному. Їх не сприймають всерйоз, не ідентифікують як поліцейських. Тому виникає багато конфліктних ситуацій…» Форма була закуплена за кошти місцевого бюджету. Один комплект коштує 6930 гривень. Всього купили 16 комплектів.

20 березня у дворику Житомирської міської ради відбулася презентація нової чорної уніформи муніципальної інспекції Житомира. «У комплект форми входять: зимовий одяг; берци з хутром; літня форма (верхній одяг і дві футболки). Форма виготовляється у місцевого виробника,» – каже Віктор Грибук, керівник муніципальної інспекції Житомира. Втім, деякі інспектори почувалися трохи ніяково у ролі моделей під журналістськими об’єктивами.

Візуальне оновлення працівників інспекції сталося в тому числі і в зв’язку з загостренням проблеми нелегального грального бізнесу у місті. На сесіях міської ради неодноразово підіймали це питання. Найближчим часом обіцяють дієві «репресії»: «люди у чорному» проведуть рейди по нелегальних закладах Житомира.

Може, щоб наганяти страх на підпільних ділків – чорна форма якраз те, що треба?..

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "Муніципальна інспекція Житомира ходитиме у зловісній чорній формі (фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*