Зубко пообіцяв захистити ліс у Зарічанах, який нищать місцеві «феодали» (відео)

«Я готовий стати на захист лісу!» – заявив Геннадій Зубко. Якщо віце-прем’єр справді житомирянин і його слова не порожній звук – то мародерам, які нещадно вирубують зарічанський ліс, варто напружитися. Times.Zt.Ua підготував сенсаційне розслідування на цю тему, яке незабаром буде опубліковане.  

«Давайте мені конкретні факти!» – попросив Г. Зубко. Дамо. Ми зібрали достатньо фактів, в тому числі фотографій, відеороликів, аудіороликів, документів та свідчень. Ми покажемо, до яких хитрощів вдаються місцеві «барони» та їхні лакеї, аби виправдати варварське знищення «легенів Житомира». А деякі факти можемо відкрити і зараз.

Ось, наприклад, у наш об’єктив потрапив лісовоз, який вивозить деревину, спиляну у тамтешньому лісництві.

А тепер подивіться на промислову деревину, що лежить на території приватного зарічанського деревообробного підприємства «Доминант» (подаємо в оригінальній орфографії, бо по-українськи правильно «Домінант»).

Не треба бути великим розумником, аби збагнути: зарічанський ліс нищать для того, щоб тут таки, у Зарічанах, виготовляти зруби для заможних клієнтів. Офіс цього (не дуже грамотного) «Доминанта» – ніби рекламна вітрина власної продукції.

І це триватиме доти, доки весь великий зарічанський лісовий масив не вирубають під корінь. Бо «Доминант» працює без передиху.

Що ж буде на місці лісу, запитаєте ви? А ось що…

Це точно те, що ви хотіли б бачити у курортному приміському селищі?..

Стежте за нашими публікаціями!

Тарас СТРІЛЬЧИК

2 коментарів до "Зубко пообіцяв захистити ліс у Зарічанах, який нищать місцеві «феодали» (відео)"

  1. Іріна Іваницька | 04.07.2018 at 16:07 | Відповіcти

    Добрий день.
    Сьогодні, 04.07.18 десь у 12 часов дня я була свідком того що, в районі 15 КПП смт Озерне піляли ліс. Біля КПП, в цей час, вже стояв лісовоз наповнений спіляною деревиною десь на 1/2 та погрузчик деревини. Мені сказали, що це піляє лісхоз та вже не перший день. Я маю сумніви стосовно закнності цих дій. Піяли ділянку, а неокремі дерева та ще і близько дороги.

    • Это вы увидели одно место где пиляли. А по факту таких точек несколько десятков в районе Заричаны-Новогуй-Озерное.
      Это хорошо что люди поднимают этот вопрос, но нужно идти дальше. Пилят – собрать группу человек 10-20 и идти задавать вопросы…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*