Вулиці Житомира прибирають підозрілі неголені особи

1 березня 2018 р. Times.Zt.Ua писав, що сніг на вулиці прибирають самі лише жінки. Сьогодні ми готові поставити це під сумнів. Я зустрів прибиральника, образ якого круто ламає старі шаблони. Шлейф «французьких парфумів» на спирту, міцна лопата і насторожений погляд – новий тип реального житомирського комунальника.

Щойно потепліло, пташки заспівали, комунальники видихнули з облегшенням, як тут сніг на голову. У прямому сенсі. Знову лопату в руки і за роботу. Помітно, що прибиральники, як і діти, полюбляють робити сніжні скульптури – і залишати їх після себе. Для дітей зараз остання можливість залізти на кучугуру і поборсатися у снігу.

Якби я був Святим Миколаєм, я б, напевно, образився, що мою житомирську резиденцію (на площі Корольова) завалили снігом з усіх сторін… Але Миколаю пора на відпочинок: весна іде!

Артем НОВИЦЬКИЙ

Читайте також:

Перший день весни. Житомир засипає снігом. З лопатами тільки жінки

1 коментар до "Вулиці Житомира прибирають підозрілі неголені особи"

  1. радуйтесь что хоть ктото убирает ато будете плавать в лужах!!! И вообще он не человек чтоли?? Инопланетянин пля прилетел в Житомир!!! Атор возьми лопату ,свою семейку выбритую, и надушенную французкими духами и вперед, !!!!!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*