«Рідні стіни допомогли»: житомирський ФК «Полісся» переміг МФК «Кремінь» (ФОТО)

В середу, 21 жовтня,  на стадіоні «Спартак Арена» житомирський ФК «Полісся» отримав беззаперечну перемогу над МФК «Кремінь» з м. Кременчук, з рахунком 2:0. Це вперше за довгий час житомирський ФК «Полісся» грав домашній матч у рідних стінах. З початком сезону «жовто-зелені» змушені їздити в інші міста на домашні матчі через те, що в Житомирі ще не добудований стадіон «Полісся», а «Спартак Арена» УАФ не погодила.

Рідні стіни та підтримка житомирян допомогла «поліським вовкам» перемогти суперника з м. Кременчук, хоча гра була напруженою. Жодна з команд не хотіла поступатися і атакували одна поперед іншої, але за 45 хвилини першого тайму ніхто так і не забив гол. У компенсований арбітром час (+3 хв), гравець ФК «Полісся» Максим Гавриленко закотив м’яч у ворота МФК «Кремінь». Пізніше, на 57 хвилині гри, ще один гол забив капітан команди «жовто-зелених» Ярослав Галенко. Спроби МФК «Кремінь» відповісти тим самим не зазнали успіху. Рахунок 2:0 на користь ФК «Полісся», гравці та фани задоволені.

«Гарна була гра, суперник дуже хороший. Ми заслужили цю перемогу. Багато очків втратили, і сьогодні нам потрібна була лише тільки перемога. Тренер нас просив в атаці прибавити, сьогодні хлопці атакуючі молодці, прибавили і забили два голи, задачу ми виконали. Ми дуже задоволені, що грали вдома, трохи важко було на штучному полі, але ми хочемо грати в Житомирі, ми не хочемо по 4 години їхати, то в Київ, то ще в інші міста. Грати в рідних стінах набагато краще, це зовсім інше відчуття, при вболівальниках. Команди, які будуть сюди приїжджати, будуть боятися, що ми граємо в рідних стінах, бо рідні стіни допомагають», — ділиться гравець ФК «Полісся» Сергій Швець.

Головний тренер «жовто-зелених» Сергій Шищенко зізнається, що «Полісся» вже давно чекало на цю перемогу:

«Нарешті в нас перша домашня перемога. Я дуже радий, що ми за довгий час зіграли вдома гру, на своєму стадіоні, в рідному місті. Шкода, що без вболівальників, але ми відчували цю підтримку. Я радий перемозі і діям своїх гравців, моментами ми повністю контролювали гру, і напевно, ми заслужено перемогли. Сьогодні дуже непогано проявили себе в атаці, краще ніж в попередніх іграх. В нас був баланс і в атаці, і в обороні, і ми не пропустили. Ми тиждень тренувалися на штучному полі. Зараз синтетичні поля такої якості, що я не бачу в цьому проблеми, якісь люди бачать це проблемою. Якщо гарне синтетичне поле, відповідає стандартам, ми зобов’язані на ньому грати. В світі, в Європі грають на синтетичному полі люди, які отримують мільйони, і вони не скаржаться, але ми повинні питати в клубів дозвіл грати на штучному полі. Треба просто виходити і робити свою справу».