Зубко відповіла Сухомлину «Житомиряни виграють від дебатів!!!» ПР

Напередодні виборів міської влади Житомира кандидати мають спілкуватися з людьми, пояснюючи свою стратегію, а не ховатися за презентації об’єктів, побудованих на кошти платників податків. Про це заявила кандидатка на посаду голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» Людмила Зубко на своїй офіційній Facebook-сторінці, коментуючи відмову мера Сергія Сухомлина прийти на дебати 23 жовтня.

Зубко закликала свого основного суперника, діючого мера Житомира Сергія Сухомлина зустрітися в прямому ефірі і подискутувати на теми, які хвилюють всіх житомирян. Натомість він заявив, що розгляне таку пропозицію перед другим туром.

«Дякую Сергію Сухомлину за відповідь на моє запрошення провести дебати 23 жовтня. Від дебатів виграють, в першу чергу, житомиряни! Добре, що він це визнав і позитивно ставиться до ідеї̈ проведення дебатів. Але точно не погоджуюсь, що дебати повинні бути в другому турі виборів!!!», – коментує Зубко.

За її словами, до другого туру ще багато часу, а люди хочуть чути відповіді на свої питання вже зараз. Сухомлин лише 19 жовтня презентував свою програму, а до того взагалі не ділився планами щодо розвитку міста.

«Всю кампанію ми спостерігали презентації об’єктів, споруджених за кошти платників податків. Але що далі? Чи й далі планується закопувати гроші в забудови, замість адресної підтримки людей? Потрібно сьогодні спілкуватись з людьми, житомирянами, платниками податків!», – переконана Зубко.

Вона заявила, що готова до чесної та відкритої розмови про сьогоднішні проблеми житомирян: боротьбу з коронавірусом, втрату роботи через карантин, якість води в умовах пандемії.

Зубко наголосила, що її команда готова надати майданчик для таких дебатів та забезпечити телетрансляцію у прямому ефірі.

«Тому я відправляю меру в особисті повідомлення телефон незалежного модератора, з яким ми вели перемовини – тележурналістки Лариси Губіної для подальшого обговорення між командами умов дебатів 23 жовтня. Переконана: від дебатів виграють не кандидати, а виграють житомиряни!», – зазначила Зубко.

Будьте першим, хто прокоментував "Зубко відповіла Сухомлину «Житомиряни виграють від дебатів!!!»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*