Робототехніка, 3D-принтери та VR-окуляри: у Житомирі презентували перший STEM-хаб для дітей (ФОТО)

Сьогодні, 28 липня, на базі Житомирського професійного ліцею відкрили першу з 17-ти STEM-лабораторію для дітей. Робота STEM-хабу стартує в серпні. 

Навчатися в межах хабу можуть діти з будь-якого навчального закладу Житомира віком від 8-21 року. Приміщення оснащене потужною технічною базою: наборами робототехніки, 3D-принтерами, VR-окулярами, лазерними та фрезерними верстатами, проектором та ноутбуками. 

Як розповідають організатори, мета проєкту – щоб діти попри будь-що продовжували навчатися та розвиватися, і дуже важливо, щоб вони могли робити це цікаво, зрозуміло, і щоб у них була можливість побачити, як все працює на практиці. 

«Це не просто лабораторія, це ключ до майбутнього. Це простір, де діти зможуть розкрити свій потенціал. Сьогодні вони можуть відкрити для себе неймовірний світ науки, технологій, інженерії, математики, і ось кожна дитина, яка зайде в нашу лабораторію, зможе розвивати свої здібності, зможе перевтілювати свої ідеї в реальність, і зможе змінити наш світ на краще. Тому ми дуже дякуємо за цей чудовий хаб, який такий світлий та яскравий, і оснащений всім необхідним», – ділиться директорка Житомирського професійного ліцею Олена Дерев’янко.

Вчителі можуть звертатися до працівників STEM-лабораторії з пропозиціями щодо проведення уроків та додаткових занять на базі хабу. Для прикладу, діти зможуть створити віртуальну 3D-модель на комп’ютері, після чого відтворити її за допомогою друку 3D-принтера, випалити фігури за допомогою лазерного гравера, а також спробувати побувати у віртуальній реальності завдяки спеціальним окулятам. 

Нагадаємо, благодійні вихідні в Романові: на ярмарку-пікніку зібрали 70 000 гривень для ЗСУ (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Робототехніка, 3D-принтери та VR-окуляри: у Житомирі презентували перший STEM-хаб для дітей (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*