Директор КП «Житомирводоканал» розповів, що робити, якщо з крану тече брудна вода

Директор КП «Житомирводоканал» розповів, що робити, якщо з крану тече брудна вода

Житомиряни часто скаржаться на якість водопостачання. Нещодавно у мережі вчергове опублікували фотографії брудної води, набраної у ванну. Крім цього, є нарікання стосовно відключення води та постійних аварій, через що у містян виникають проблеми з тиском подачі води. 

Сьогодні, 28 липня, директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик у розмові з журналістами пояснив, що водоканал не може очистити всі мережі, єдиний вихід – повна заміна мереж:

«Якщо у людей тече не просто підзабарвлена, а коричнева, темна, з піском чи іржею вода, то треба дзвонити до нас у колл-центр: 0412-52-01-12; 0800-75-25-53, назвати адресу будинку і ми протягом доби туди приїдемо, і найближчий пожежний гідрант відкриємо і промиємо. У нас мереж близько 550 км. Фізично ні водоканал, ні міськрада не можуть зробити так, щоб ніде не з’являлась брудна вода. Але як тільки таке з’являється, ми просимо житомирян повідомляти нам. Промити всі сотні кілометрів фізично неможливо. Повна промивка – це 50 відкритих пожежних гідрантів, але вони все одно повністю мережу не вимиють. Єдина можливість виправити ситуацію – повна заміна мереж». 

Також директор водоканалу звернувся до містян та ЗМІ з проханням не розганяти зраду навколо роботи водоканалу, а також запросив бажаючих на роботу, отримувати «космічну зарплату»:

«У мене є прохання до журналістів з “Трухи”. Поясність їм, будь ласка, що відкритий пожежний гідрант на вулиці, це не аварія, не зрада і не гроші витікають, це ми промиваємо мережі, для того, щоб у людей вода була чистіша. Тариф держава заборонила піднімати. КП “Житомирводоканал” збиткове. Збитки до 10 млн. на місяць. Зарплати у нас не космічні, як пишуть в інтернеті. Я сам бувало відповідав таким коментаторам і казав, що у нас набір працівників у водоканал відкритий. Хто хоче може приходити і влаштовуватися на роботу. У нас частину працівників забрали в лави ЗСУ, частина за віком звільнилася, ну, зарплата у нас до 20 тис. грн нарахована. Тобто немає у нас космічних зарплат». 

Нагадаємо, понад 10 км нових магістральних мереж: на КП «Житомирводоканал» розповіли про свої досягнення останні роки.

Будьте першим, хто прокоментував "Директор КП «Житомирводоканал» розповів, що робити, якщо з крану тече брудна вода"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*