росія готується до нового наступу – розвідка Естонії

На думку естонської розвідки, росія маскує підготовку до нового наступу і називає свої дії активною обороною. Про це повідомляє ERR.

«Дії, які вживає рф на сході і на північному сході можуть призвести до того, що найближчими тижнями армія рф спробує розвинути успіх, направити туди додаткові сили і перейти в наступ на тій ділянці фронту», – сказав глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг.

Він зазначив, що росія ще має 4 млн артилерійських снарядів, їх вистачить на рік війни малої інтенсивності. Крім того, 350 тис. артилерійських снарядів, які поставлені з Північної Кореї, говорять про те, що росія планує продовжувати війну проти України ще довго.

За оцінкою естонських військових, основними напрямками для росії стали напрямки Авдіївка-Мар’їнка та Куп’янськ-Лиман. Влітку на цих ділянках стабільно фіксували по 20-40 атак на день, а сьогодні, в середньому, по 76 атак на добу.

«Не варто забувати, що наближається зима. Звичайно, знову почнуться атаки на енергетичну інфраструктуру. Нам здається, що росія вже закінчила підготовку цих ударів. Цього можна очікувати у найближчі тижні чи місяць», – зазначив Ківісельг.

Нагадаємо, на північному кордоні України росія розмістила угрупування військ чисельністю 19 тисяч.

Будьте першим, хто прокоментував "росія готується до нового наступу – розвідка Естонії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*