У Житомирі навчатимуть бізнес працювати в системі закупівель ProZorro

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу Житомира та області на тренінг щодо роботи в системі публічних закупівель ProZorro. Навчання будуть офлайн у Житомирі 28-29 жовтня у рамках проєкту «Спроможний бізнес – спроможна країна» за підтримки EU4Business. 

Щоденно державні замовники розміщують в системі тисячі тендерів, взяти участь в яких може будь-який представник бізнесу. Для участі у державних закупівлях Прозоро необхідно пройти реєстрацію в якості замовника чи постачальника. Всі деталі участі у тендерах розберемо на офлайн тренінгу.

«Тренінг буде корисним для всіх підприємців, які цікавляться роботою в системі закупівель ProZorro. Експерт розповість про реєстрацію в системі, подачу пропозицій, участь у тендерах та поділиться власним практичним досвідом участі у публічних закупівлях. Розберемо складові успіху у системі тендерів: знання та навички для здійснення ефективних закупівель та результативних продажів», – розповідає організатор навчань для бізнесу, голова ГО «Вдоскональ себе» Сергій Трохимишин.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Для отримання детальної інформації, реєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/45xRNrz.

Навчання проводитиме запрошений експерт в закупівлях Роман Сидорук, який поділиться власним досвідом та надасть інформацію про: 

  • реєстрацію в системі;
  • особливості подачі пропозицій;
  • участь у тендерах та функціонування системи закупівель ProZorro;
  • як на практиці застосувати систему «Прозоро»?
  • як провести торги і бути впевненими, що все зроблено на вищому рівні.

Будь ласка, перед реєстрацією впевніться, що ваша компанія відповідає критеріям відбору: 

  • зареєстрована, у встановленому законом порядку, як фізична чи юридична особа;
  • в компанії зареєстровано від 1 до 250 працівників.

Реєстрація триває до 26 жовтня 2023 року.

Нагадаємо, у Житомирі військові створили бренд одягу «Palai»: частину прибутку направляють на спортивну реабілітацію ветеранів (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі навчатимуть бізнес працювати в системі закупівель ProZorro"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*