росія знову погрожує підірвати Каховську ГЕС 

росіяни продовжують проводити певні маніпуляції на Каховській ГЕС, щоб звинуватити Збройні сили України у нібито ударі по ГЕС. Про це розповіла речниця об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Вони проводять певні маніпуляції із водою, яку намагаються спускати з резервуарів. Вони продовжують шантажувати тим, що Збройні сили збирають нанести критичний удар по самій ГЕС, але саме вони замінували об’єкт критичної інфраструктури і саме вони звільнили звідти усіх українських працівників, залишивши тільки свій перевірений спеціалізований персонал. Саме вони обмежили доступ до цього об’єкту та посилили його режим, це все якраз свідчить про підготовку певних заходів маніпуляційного характеру», – зазначила Гуменюк.

За її словами, угруповання російських окупаційних військ продовжує переправлятися з правого на лівий берег Дніпра на Херсонщині, це стосується елітних підрозділів та офіцерського складу, залишаючи там тільки мобілізованих.

Гуменюк також додала, що російські війська поступово залишають населені пункти і переформатовують свої підрозділи, щоб сконцентруватися на обороні у Херсонській області.

Нагадаємо, окупанти погрожують робітникам ЗАЕС та їх родинам, спонукаючи до співпраці.

Будьте першим, хто прокоментував "росія знову погрожує підірвати Каховську ГЕС "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*