Культурна деокупація: Коля Сєрга влаштував у Житомирі благодійний концерт на підтримку Куп’янську (ФОТО-ВІДЕО)

У суботу до Житомира приїхали музиканти на чолі з Колею Сєргой. Концерт відбувся в рамках проєкту «Разом», ціллю якого є збір культурно-гуманітарної допомоги для жителів деокупованого Куп’янська.

«Кожне місто центру та заходу України обирає для себе місто-друга серед міст деокупованої Харківщини, а після цього буде деокупована Херсонщина, Донеччина. Таким чином налагоджуються культурні, духовні, ментальні мости й відбувається культурна, ментальна деокупація», – розповів музикант Коля Сєрга.

Він зазначив, що в планах до 11 листопада зібрати необхідні речі та відвезти їх до деокупованої Харківщини. То ж, збиратимуть допомогу в кінотеатрі імені Івана Франка до 10 листопада з 9:00 до 18:00 у будні дні.

«Деякі люди в Житомирі можуть сказати: навіщо ми проводимо такі заходи, коли пів міста без світла, обмежена робота водоканалу, працюють енергетики, по всій країні повітряна тривога, навіщо допомагати Куп’янську, або іншим містам. Але – це така “ватна” ментальність, бо Житомир завжди допомагає тим, кому складно. Потрібна гуманітарна допомога, матеріальна допомога, зараз ми готуємо два сміттєвози, ми планували їх списати, зараз їх ремонтуємо, готуємо і передамо Шевченкову, Куп’янську, бо там не залишилося нічого після окупації», – додав міський голова Сергій Сухомлин.

Ярослав ХОРКІНС

Нагадаємо, макулатура, балони, електронні цигарки, кава, бляшанки, тканина: що житомиряни можуть передати волонтерам для потреб воїнів (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Культурна деокупація: Коля Сєрга влаштував у Житомирі благодійний концерт на підтримку Куп’янську (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*