росіяни готують нову інформаційну атаку проти України – ГУР

Країна-терористка рф найближчим часом спробує використати українських журналістів для проведення інформаційно-психологічних операцій для підриву довіри до України з боку західних партнерів.

Про це попередили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Там зазначили, що очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів.

«За оцінками воєнної розвідки України, спецслужби країни-агресора планують від імені популярних західних видань звертатися до українських журналістів із пропозиціями надавати інформацію про стан української економіки, політичну ситуацію в державі та діяльність Збройних сил України», – йдеться в повідомленні.

Спецслужби рф мають намір таким чином зменшити військову допомогу Україні від іноземних партнерів, а також зібрати інформацію про Збройні сили України та військово-промисловий комплекс нашої держави.

У Головному управлінні розвідки закликали журналістську спільноту уважно перевіряти джерела, з яких надходять пропозиції про співпрацю.

Нагадаємо, росія планує створити двомільйонну армію.

Будьте першим, хто прокоментував "росіяни готують нову інформаційну атаку проти України – ГУР"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*