Найближчим часом на Житомирщині побільшає сигналів повітряної тривоги

За твердженням експертів найближчим часом у північних областях України тривог побільшає. Не стане виключенням і Житомирщина. Основна причина цьому – майбутні льотні навчання в Білорусі.

Нагадаємо, що відсьогодні і до 1 лютого на території білорусі рашисти разом з військовими силами рб планують проводити спільні льотно-тактичні навчання. До них залучать всі аеродроми та полігони ВПС і військ ППО збройних сил рб. За словами білоруських посадовців “відпрацьовуватимуться питання ведення повітряної розвідки, відбиття ударів засобів повітряного нападу, авіаційного прикриття важливих об’єктів і комунікацій”.

Водночас у Генштабі ЗСУ, попри те, що росія перекидає в білорусь свою авіацію, не вважають наразі загрозу нового наступу з півночі реальною. Однак і не виключають, що будь-яка активність на території рб може перерости з тренувань у наступ. Відтак українська армія поки триматиме ресурси для стримування потенційної загрози на північному кордоні.

При цьому, на думку військових експертів, головною метою проведення льотно-тактичних навчань на території білорусі є дратування військових та цивільних українців, а також інших сусідів рб. Відтак щоразу при зльоті “союзних”літаків в північних областях нашої країни оголошуватимуть повітряну тривогу, оскільки невідомо, чи в цей момент окупанти не вирішать запустити ракети.

Не знаємо, чи буде удар, чи ні. Куди вони стрілятимуть – на полігонах по мішенях чи по Україні. І це триватиме 2 тижні. Будемо постійно смикатися в цих тривогах та ховатися в укриттях. Але готовність до відбиття атаки має бути постійна,

– пояснює військовий експерт Жданов.

Окрім того, в Генштабі ЗСУ заявляли, що не виключені комбіновані атаки із застосуванням іранських дронів. Та й свої ракетоносії у Каспійському морі рашисти поки не лише не виводять, а й навпаки збільшили їх кількість. Тож схоже готується новий масований обстріл мирних українських міст.

Будьте першим, хто прокоментував "Найближчим часом на Житомирщині побільшає сигналів повітряної тривоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*