російські терористи очікують нову партію іранських дронів

За інформацією української розвідки, на сьогодні росіяни вже витратили 660 безпілотників-шахідів. Загалом же, за домовленістю з іранськими поплічниками, передбачено поставку 1750 дронів-камікадзе. Тож наразі загарбники очікують на нову партію іранських дронів,чисельністю близько 250-300 штук. Про це повідомив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

Потрібен час для їх доставки та підготовки. В останні дні вони (росіяни) застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати. За нашими даними, зараз у них буде чергова партія постачання. Скільки це буде уточнюватимемо. Як правило, раніше вони завозили партіями 250-300 штук“,

– зазначив Скібіцький.

Раніше ЗСУ для знищення іранських БПЛА використовували стрілецьку зброю, однак останнім часом рашисти почали застосовувати дрони вночі, тож українські захисники змушені були перейти на західні системи ЗРК і авіацію для їх збиття. Таким чином тепер Україна змушена витрачати дорогі ракети на дешеві іранські дрони. Разом з тим, за висновками аналітиків все ж дешевше збити БПЛА системою NASAMS, ніж ремонтувати пошкоджену або зруйновану електростанцію.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи очікують нову партію іранських дронів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*