російські терористи розпочали свій наступ

Як і передбачалося раніше, днями російські загарбники розпочали свій масштабний наступ на Луганщині. Про це повідомили фахівці Інституту вивчення війни (ISW), оцінюючи ситуацію на фронті.

Російські війська відновили ініціативу в Україні та почали черговий великий наступ у Луганській області. Темп російських операцій вздовж лінії Сватове-Кремінна на заході Луганської області помітно зріс протягом останнього тижня“,

– йдеться у звіті ISW.

Наразі основні сили противник сконцентрував на Кремінному напрямку. Тут рашисти всіляко намагаються прорвати оборону українців. Окупанти просуваються на північний захід від Сватового. Тут загарбники кинули в бій частини кількох дивізій.

Зокрема, наступ здійснюють підрозділ полків 144 і 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО), полк 90 танкової дивізії (ЦВО), підтриманий частинами 76 Повітряно-десантної дивізії та невизначеними підрозділами Південного військового округу.

За висновками аналітиків ISW, навіть якщо якийсь час ініціатива буде на боці російських терористів, вони все одно не ззможуть нею скористатися. Враховуючи непідготовленість та низьку комплектацію ворога досягти значних успіхів він не зможе.

При цьому Збройні Сили України мають усі шанси незабаром розпочати контрнаступ на цій ділянці фронту.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи розпочали свій наступ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*