російські терористи все частіше почали використовувати для ударів по Україні балістику

Останнім часом російські окупанти регулярніше використовують для бомбардування українських міст балістичні ракети. Про це заявила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

“Використання балістики, зокрема і в нашій зоні відповідальності, справді активізувалося. Найімовірніше, це пов’язано з підтриманням рівня напруження на той період, доки немає змоги завдавати ударів і тиснути більш потужно”,

– зазначила Гуменюк.

Водночас речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що така ситуація склалася через те, що балістика не є легкою ціллю. І ліквідувати її можуть лише такі комплекси, як Patriot та SAMP/T, яких наразі в Україні одиниці. Тож до їх очікуваного надходження від Франції та Італії ворог буде продовжувати кошмарити українські міста балістикою.

Нагадаємо також, що в результаті ракетного удару росіян по Одесі було пошкоджено об`єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – будівлю Національного художнього музею.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи все частіше почали використовувати для ударів по Україні балістику"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*