Увага! На прилавки житомирських магазинів могла потрапити риба з неприйнятними міжнародними сертифікатами

На прилавки українських магазинівв могла потрапити риба та рибна продукція у супроводі неприйнятних міжнародних сертифікатів для ввезення на митну територію України рибних продуктів, призначених для споживання людиною, що були підписані ветеринарним лікарем Dr. Boiselle. Про це повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Інформація про порушення до української служби надійшла від компетентного органу Німеччини. Встановлено, що вввезення вищезазначеної продукції здійснювала українська компанія LLC «LSL Group» (51925, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Соборна, 12).

У разі виявлення таких сертифікатів, що супроводжують продукти зазначені вище, у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області просять звернутися за адресою: м. Житомир, вул. Юрія Вороного, 55, або за телефоном: (0412) 43-18-42.

Нагадаємо також, що до України завезли партію небезпечного авокадо, в якому виявили кадмій.

Будьте першим, хто прокоментував "Увага! На прилавки житомирських магазинів могла потрапити риба з неприйнятними міжнародними сертифікатами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*