На Бердичівщині, аби уникнути вдповідальності, домашній тиран запропонував правоохоронцям… хабар

13 листопада андрушівські правоохоронці прибули у с. Нехворощ через виклик про вчинення домашнього насильства: 37-річний син завдав фізичного болю своїй 70-річній матері.

Правоохоронці провели бесіду з кривдником та попередили, що за вчинене відносно нього будуть складенні адміністративні матеріали. Аби уникнути відповідальності чоловік запропонував правоохоронцям хабар, і, попри попередження поліцейських, поклав гроші, у розмірі 1000 грн на робочу папку служителя закону.

Відтак на місце були викликані слідчі, які задокументували кримінальне правопорушення та розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Окрім того, на чоловіка було складено адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування), який в подальшому направлять на розгляд до суду.

Нагадаємо також, що у Звягелі домашній тиран ховав наркотики у… дитячій пісочниці.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині, аби уникнути вдповідальності, домашній тиран запропонував правоохоронцям… хабар"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*