У Львові студенти вимагають звільнити скандальновідому викладачку Ірину Фаріон

Сьогодні, 14 листопада, студенти Львівської політехніки вийшли на акцію протесту проти викладачки вишу, мовознавиці та екснардепки Ірини Фаріон. Причиною стали її висловлювання проти російськомовних Захисників та публікація листа з зазначенням даних студента з окупованого Криму, після якої хлопцем зацікавились у фсб рф.

Під стіни закладу вийшли кілька сотень молодих людей із плакатами із плакатами, на яких зокрема написано “Геть комуністку Фаріон”, “Зневажаєш військових – не працюєш в універі” та “Кульпарків чекає” (психлікарня у Львові). Студенти вимагають звільнення викладачки. На думку молоді, така людина не може і не має права далі навчати.

До акції протесту, окрім студентів політехніки також доєдналися студенти ЛНУ Івана Франка, коледжу індустрії моди КНУКіМ та інших ВНЗ міста.

Після початку міттингу до студентів вийшли представники ректорату та запросили їхніх представників у адміністрацію. За інформацією учасника ініціативної групи студента Руслана Пасічника, там з ними домовилися про спільний круглий стіл між адміністрацією вишу та студентами, а також, запропонували аби декілька студентів увійшли до складу університетської комісії, яка розглядає справу Ірини Фаріон.

Сама Фаріон, за традицією, називає мітинг “черговою провокацією”.

Нагадаємо також, що саме Ірина Фаріон назвала олімпійську чемпіонку Магучіх “біосміттям” через обійми з російською спортсменкою у 2021 році.

Будьте першим, хто прокоментував "У Львові студенти вимагають звільнити скандальновідому викладачку Ірину Фаріон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*