Розробник єБайрактар випустив нову гру про “тракторну бригаду”

Один з розробників єБайрактару для Дії Максим Матяш створив нову  гру Steal Russian Tank в якій український трактор краде російські танки. Вона вже вийшла в App Store та Google Play.  Про це повідомляє видання GameDev DOU.

На момент початку війни Максим жив у Харкові, але після початку активних бойових дій разом із близькими переїхав у Дніпро. Тоді ж взяв участь у розробці гри єБайрактар та навіть був керівником й координатором проєкту. 

За словами творця Steal Russian Tank, його ідея аналогічна єБайрактару — підняти бойовий дух народу, дати можливість людям відволіктися, підняти настрій, щоб вони хоч посміхнулися. Адже якщо ти смієшся з ворога, то він вже не такий страшний.

“Мене надихнуло те, що можна вигадати гру на тему, пов’язану з нашою визвольною війною. Взагалі мені подобається займатися іграми. У мене є свої пет-проєкти, працюючи над якими я отримую задоволення. Оскільки у мене було бажання і можливість, а у вільний від роботи час думки завжди були зайняті новинами про війну, то захотілося хоч ненадовго відволіктися. Тому вирішив зробити якусь простеньку гру”, — каже Максим Матяш.

Над ідеєю створення нової гри автор думав кілька днів. А коли в черговий раз побачив новину про наших безстрашних сільських жителів на тракторах, що захопили російський танк, одразу вирішив – гра буде саме про них. На створення пішов тиждень. Максим працював над грою вечорами та вихідними. Головним завдання було зробити гру якнайшвидше.

“Мені миттєво прийшла ідея зробити гру про трактор, який має захоплювати техніку окупантів. Механіка будується на класичній грі у змійку. Тільки тут треба керувати трактором та збирати танки. По-перше, хотілося використовувати просту і невигадливу ігрову механіку, яка знайома всім з дитинства, щоб вона була зрозуміла навіть людям далеким від ігор. По-друге, щоб її було просто реалізувати наодинці. Ну і по-третє, сама ідея захоплення та буксирування танків добре лягла на змійку”, — розповідає автор гри.

У його грі танки виїжджають та глухнуть, або у них закінчується бензин. Тож залишається місце для фантазії. Коли танки зупиняються, потрібно їх захоплювати. Якщо захоплювати танк поки він їде, то трактор вибухає. 

“Я хотів зробити гру якнайшвидше, без глибокого сенсу. Розробляв гру сам. Моя дівчина ще протестувала зовсім небагато, але я звик робити одразу якісно та без багів, тож, можна сказати, робив соло. У Steal Russian Tank я вклав свою експертизу як розробника у вільний від роботи час. Я ж не програміст, не дизайнер і не художник. Я проджект-менеджер. Але я завжди любив ігри і вже мав невеликий досвід роботи продюсером, тестувальником і навіть дизайнером трошки, а також з дитинства захоплювався програмуванням. Тому я знайшов усілякі готові ассети на цю тематику, сам усе зібрав і запрограмував. Дещо підмалював — десь «зіги» на танках, десь українські прапори поставив. Арт був готовий, ідея у мене була, я на ходу все тестував, пробував різні варіанти, оптимізував та балансував.

Будьте першим, хто прокоментував "Розробник єБайрактар випустив нову гру про “тракторну бригаду”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*