Як отримати допомогу: в Дії запустили послугу для внутрішньо переміщених осіб | Times ZT

Як отримати допомогу: в Дії запустили послугу для внутрішньо переміщених осіб

Тепер отримати статус ВПО та виплати є можливість безпосередньо у застосунку “Дія”. Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі застосунку. 

Мова йде по виплати 2 000 грн для дорослих та 3 000 для дітей. Допомога надійде на картку єПідтримка. Буде можливість витрачати на будь-які категорії товарів, а також знімати готівку.

Щоб скористатися послугою, у Мінцифи рекомендують оновити застосунок.

“Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей. Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок”, — йдеться у повідомленні.

Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?

  1. Зайдіть у Дію та натисніть – Послуги – Отримати статус ВПО.
  2. Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть – Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  3. Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть – Зареєструватися без дітей.
  4. Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів.
  5. Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка. 

Будьте першим, хто прокоментував "Як отримати допомогу: в Дії запустили послугу для внутрішньо переміщених осіб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*