Сам склепав, сам підписав – путін підписав документи про приєнання до росії захоплених територій

Сьогодні у кремлі відбувся справжній шабаш. Ватажки ЛДНРівських терористів та гауляйтери окупованих областей підписали з путіним документи про вступ захоплених Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до складу росії.

Події передував виступ бункерного лідера рашистів, де він за традицією розповідав казки про незаконний розвал СРСР, небезпеку західних впливів і культур, “відновлення історичної єдності” та боротьбу “за велику історичну Росію”. Більше того, під час свого виступу путін відкрито звинуватив англосаксів у підриві газопроводів “Північний потік” та “Північний потік-2”. А Києву заявив, що готовий до перемовин, але не щодо захоплених територій.

Водночас Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ не злякається російських заяв про анексію, але такі дії означають закриття будь-яких переговорів із москвою.

А вже за дві години з безпрецендентними заявами виступлять Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та Генсек ООН Антоніу Гутерреш.

А в той час поки на росії проходить шабаш, наші хлопці роблять свою роботу і взяли в котел майже 6 тисяч рашистських окупантів. А ще пташка наспівує, що Україна подала заявку на вступ у НАТО. Цікавий має бути вечір!

Будьте першим, хто прокоментував "Сам склепав, сам підписав – путін підписав документи про приєнання до росії захоплених територій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*