Самбісти Житомирщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті України серед кадетів

За кількістю здобутих нагород (1 золота, 2 срібних і 2 бронзових) збірна Житомирської області посіла 6 місце в командному заліку. У трійці найсильніших – самбісти Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей.

Призери Житомирської області на ЧУ з боротьби самбо серед кадетів-2018; фото: Олена Кумечко

Змагання відбулись 30 і 31 жовтня у Львові, а їхніми учасниками стали понад 300 спортсменів із 19 областей.

Серед самбістів Житомирщини найвищу нагороду завоювала Валерія Бірюченко з Коростишівського району (тренер – Володимир Вовнюк). Самбістка стала чемпіонкою у ваговій категорії 65 кг.

Срібну нагороду у ваговій категорії 56 кг виборола Олена Кравченко з Коростишівського району (тренер – Ірина Гончаренко). Ще одним срібним призером у ваговій категорії 78 кг став вихованець житомирської ДЮСШ «Авангард» Тимур Валєєв (тренери – Ігор і Тетяна Кудряшови).

«Бронзу» завоювала Дар’я Чугайнова (тренер – Вадим Голуб). Вихованка ДЮСШ № 2 Житомира увійшла в трійку найсильніших у ваговій категорія 56 кг. Крім цього, третє місце посів представник Коростишівського району Назар Гончаренко (тренер – Володимир Вовнюк). Самбіст здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 84 кг.

Дар’я Чугайнова; фото: Олена Кумечко

Серед інших результатів:

V місце посіли:

42 кг – Дмитро Семенченко (ДЮСШ № 2 Житомира, тренер – Олена Кумечко),

48 кг – Валерія Соколенко (ДЮСШ № 2 Житомира, тренер – Вадим Голуб),

48 кг – Аліна Слободенюк («Динамовець» (Житомир), тренери – Сергій Дмитренко, Аліна Соколовська),

56 кг – Марія Чернокоз (ДЮСШ № 2 Житомира, тренер – Ольга Чернокоз).

VII місце посів Едуард Дмитренко  (78 кг) із ДЮСШ № 2 Житомира (тренер – Микола Ізерський), а  IX місце – вихованка житомирської ДЮСШ № 2 (тренер – Олена Кумечко) Емілія Камерон (60 кг).

Чемпіонат України з боротьби само серед кадетів – один із основних етапів відбору до складу в українську збірну у цій віковій категорії для участі в світовій першості, що відбудеться у грудні 2018 року в Сербії.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Самбісти Житомирщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті України серед кадетів"