СБУ проводять обшуки в Києво-Печерській Лаврі

Сьогодні, 22 листопада, СБУ спільно з Нацполіцією і Нацгвардією проводить контррозвідувальні заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві в межах роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні. Про це повідомили у прес-службі Служби безпеки України.

Такі дії правоохоронних органів зумовлені необхідністю недопустити використання Лаври як осередку “руского мира”. В рамках безпекових заходів з метою убезпечення населення від провокацій і терористичних актів правоохоронці проведуть перевірку приміщень УПЦ на наявність диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї та інших заборонених до обігу предметів тощо. Окрім того, передбачається проведення перевірки осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

Нагадаємо, що нещодавно відео з прославлянням росії під час служби в Лаврі викликало хвилю обурення в суспільстві. Через це Служба безпеки відкрила кримінальне провадження.  Окрім того, раніше настоятель Києво-Печерської Лаври намагався вивезти з України церковні цінності. Тож подібні дії СБУ є очікуваними.

Нагадаємо також, що на початку місяця СБУ оголосило про підозру у розпалюванні релігійної ворожнечі митрополиту однієї з єпархій УПЦ МП.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ проводять обшуки в Києво-Печерській Лаврі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*