На Житомирщині викрили чоловіка, який за 24 тис. грн допомагав військовозобов`язаним виїхати за кордон

Правоохоронці Житомирщини викрили 37-річного жителя Житомирського району допомозі чоловікам призовного віку виїхати з України. Він спеціалізувався на виготовленні документів, які свідчать про непридатність чоловіків до військової служби та дозволяють перетнути державний кордон.

“Помічник” приймав замовлення телефоном та через месенджери. Просив надіслати йому фото особистих документів і на основі того вже за кілька днів поштою під вигаданим ім’ям надсилав замовникам виготовлені документальні свідчення їх непридатності до служби. Відправлення можна було забрати за умови післяоплати у 24 тисячі гривень.

Наразі є дані про щонайменше два подібних факти. Правоохоронці вилучили документи та інші докази протиправної діяльності чоловіка. Наразі призначені необхідні експертні дослідження.

Днями чоловіку оголосили про підозру у сприянні в незаконному переправленні особи через державний кордон України шляхом надання засобів та усунення перешкод, учиненому з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у 208 тисяч гривень. Тривають слідчі дії.

Тепер вигадливому “помічнику” загрожує від 7 до 9 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що нещодавно змінено правила виїзду за кордон для чоловіків з інвалідністю.

А на початку місяця СБУ затримала в Житомирі організатора незаконного переправлення військовозобов`язаних за кордон.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили чоловіка, який за 24 тис. грн допомагав військовозобов`язаним виїхати за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*