СБУ викрила на Житомирщині ще двох прихильників «руського миру»

На Житомирщині СБУ викрила двох місцевих мешканців на виправдовуванні рашистської збройної агресії рф і закликах до підтримки загарбників.

Зокрема, у одному з невеличких сіл Коростенщини 46-річний працівник залізниці займався публічною антиукраїнською агітацією у сільському продовольчому магазині. Чоловік стверджував, що «… росія на Україну не нападала», а наша держава нібито сама спровокувала рф до проведення активних бойових дій для захисту «народу Донбасу» і нині теж продовжує «сама себе бомбити».

При цьому колаборант повсякчас заявляв, що чекає, коли росіяни врешті встановлять «свою» владу на Житомирщині.

У відповідь односельці звернулися до СБУ, яке оголосило рашистському прибічнику про підозру у виправдовуванні та запереченні збройної агресії рф проти України, у тому числі шляхом представлення її як внутрішнього громадянського конфлікту (ч.1 ст.436-2 ККУ).

Знайшлася любителька “руського миру” і в Житомирі. Тут 39-річна уродженка Керчі, яка 10 років тому переїхала в обласний центр, захоплювалася тим, як росія завдає ракетно-бомбових ударів по українських містах, проводила публічну антиукраїнську «інформаційну роботу» серед працівників виробництва, на якому працювала й сама. Окрім того, жінка транслювала традиційні російські наративи, у тому числі щодо приналежності Криму до рф, та запевняла, що саме вона знає правильну історію півострова.

В результаті зловмисниці оголосили про підозру у публічних закликах до підтримки рішень та дій держави-агресора (ч.1 ст.111-1 ККУ).

Наразі обвинувальні акти стосовно обох любителів “руського миру” скеровано до суду.

Нагадаємо також, що на Житомирщині фахівці СБУ викрили ексвійськову, чия донька нині служить у ЗСУ, в прославлянні «асвабадітєлєй».

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрила на Житомирщині ще двох прихильників «руського миру»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*