Що робити з відчуттям тривожності?

Перший тиждень повномасштабного російського вторгнення був одним із найважчих для всіх українців. Моральна і фізична важкість не відпускали ні на секунду, а щохвилинний перегляд новин та постійна тривожність негативно позначилися на здоров’ї. Часті головні болі, перепади настрою та апатія є поширеними реакціями на стрес.

Спочатку сигнал повітряної тривоги змушував вслухатися в кожен звук. Однак, згодом будь-яка реакція на тривогу просто зникла, натомість з’явилася байдужість. Люди почали нехтувати своєю безпекою та не ходити в укриття.

У багатьох людей тривожність проходить, коли психіка адаптується до наявної ситуації. Щоб боротися з тривогою під час війни необхідно фільтрувати новини, гуляти на свіжому повітрі та за можливості висипатися. Обов’язково потрібно не приховувати свої емоції.

Але є люди, в яких відчуття тривоги тільки зростатиме, а психічний стан з кожним днем погіршуватиметься. В таких випадках краще звертатися до спеціаліста, адже самостійно впоратись із проблемами буде важко.

Сьогодні більшість людей продовжують жити своє звичне життя. Вони ходять на навчання, гуляють в парку та відпочивають в кафе. Але чи можна забути про війну? Ні, не можна. Про неї обов’язково нагадають сигнали повітряної тривоги та нові прильоти, що кожного дня забирають життя українців.

Крістіна Слончак

Примиритися з тривожністю: 3 вправи, які допоможуть заспокоїтися

Цей страшний звір тривожність і як з ним миритися

Будьте першим, хто прокоментував "Що робити з відчуттям тривожності?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*