Щоб не “влетіти на гроші”: чому не варто нехтувати страхуванням авто Р

Кожен власник автомобілю в Україні повинен керуватися одним головним правилом: “автострахування – це не розкіш, а необхідність у захисті, в першу чергу, себе та своїх інтересів”.

Більшість переконані, що страховка авто – це лише зайві проблеми. Окремі автовласники вважають, що від потрапляння у дорожньо-транспортну пригоду не застрахований ані новачок, ані досвідчений керманич, адже це справа випадку. Це ж стосується й ситуацій із автокрадіжками. При цьому, інша категорія водіїв запевняє, що автостраховка є лише зайвою витратою грошей, адже вірогідність покриття нею завданого збитку є мінімальною, тож придбання страхового полісу – це “гроші на вітер”, – пише сайт Єдиний Центр.

Фахівці переконують, що кожен, хто має автомобіль, зобов`язаний оформити ОСЦПВ. Якщо щільно дослідити вартість такого виду страхування, то можна легко пересвідчитися у дешевизні цього полісу. Навіть якщо Ви з категорії оптимістів, які переконані, що стихійні лиха, викрадення авто та інші неприємності трапляються вкрай рідко і взагалі не з Вами, то перегляньте низку ситуацій, з якими доведеться стикнутися через подібну легковажність.

Відзначимо, що деякі з таких можуть не тільки підірвати Ваші фінансові можливості, а й зруйнувати вже намічені життєві плани.

Аби не “влетіти” на гроші, власникам авто необхідно дотриматись простих правил:

  • Якщо власник автомобіля не має полісу ОСЦПВ, то він ризикує отримати значний штраф під час зупинки авто працівником поліції. Еквівалент штрафної санкції може в рази перевищити вартість страховки.
  • Поліс КАСКО може врятувати керманича, котрий потрапив у “підставну” ситуацію, де його зроблять винним і вимагатимуть великі гроші без наявності реальної провини.
  • Якщо керманич оформив поліс КАСКО, він може уникнути проблем із витратою часу та грошей на придбання автозапчастин у випадку потрапляння в ДТП, стихійне лихо або навіть постраждати від дій третіх осіб. У цих випадках страховка вирішить цю проблему “самостійно”.
  • Якщо автомобіль зазнає пошкоджень унаслідок стихійного лиха або інших непередбачуваних причин, то поліс КАСКО виплатить компенсацію наслідків.

Звернемо Вашу увагу на те, що це лише кілька причин, чому власнику транспортного засобу потрібно оформити страховий поліс, але навіть вони є досить вагомими, аби вкладені Вами кошти дозволили відчути спокій та впевненість у прийдешньому дні.

Будьте першим, хто прокоментував "Щоб не “влетіти на гроші”: чому не варто нехтувати страхуванням авто"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*