Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

cropped DSC 0003 1 e1582801667144 - Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

Ситуація з поширенням коронавірусу поволі набуває свого піку. Населення, через брак інформації, ліків та вакцини від цієї недуги влаштовують акції протесту щодо евакуації з гарячої точки Китаю. Люди налякані, тому подекуди масово скуповують продукти харчування в маркетах і пов’язки, які й так в дефіциті.

Проте частна населення все ж скептично налаштована і вважає, що такий вірус не може бути природним, а, скоріше, має лабораторне походження. Дехто з житомирян переконаний, що коронавірус — це чийсь хитрий план, аби заробити грошей та закрити очі суспільства на справжні проблеми. 

DSC 0009 1 1024x683 - Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

Що саме житомиряни думають про коронавірус, дізнавались журналісти Times.ZT:

«Я не дивлюся новини і не переймаюся цим. Спеціальних заходів безпеки чи гігієни не застосовую, бо це все даремно. Вважаю, що коронавірус спровокований людьми для якоїсь вигоди. Явно, що хтось на цьому має, навіть з продажу противірусних засобів, які взагалі не борються з цією хворобою. Щовесни та взимку є багато вірусів, і люди все своє життя хворіють, тому на стільки залякувати черговим вірусом немає сенсу», — поділилась молода матуся Тетяна.

«Це все брехлива інформація. Коронавірус вигадала влада для того, щоб приховати реальні проблеми. Також це ще й вигідно для фармацевтичних компаній — вони вигадують вакцину від неіснуючого вірусу та продають її дорого. В аптеках великий ажіотаж на маски, їх масово скуповують, а підприємці мають на цьому заробіток», — розповіла житомирянка Олександра.

DSC 0006 1 1024x683 - Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

«Я думаю, що коронавірус досить небезпечний, але все ж не настільки, щоб жахатись та здіймати такий галас, наприклад, як в місті Санжари. Люди не обізнані та мало інформовані. Заблокували українське телебачення, тому народ не має повноцінної змоги отримувати інформацію від професіоналів. На телебаченні повинні були створити хорошу пропаганду, щоб населення знало про всі ризики та методи захисту. Із засобів особистої безпеки я, хіба що, почала частіше мити руки. У соцмережі Facebook нещодавно переглядала відеоінтерв’ю з Комаровським. Він розповідав, що заразитися через повітря на вулиці нереально, це можливо лише при близькому контакті з людиною. Вірус сам по собі дуже швидко руйнується в повітрі, том маски тут ні до чого, достатньо просто мити руки після вулиці та відвідування громадських місць», — зазначила Ольга. 

DSC 0012 1024x683 - Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

«Питання лише в тому, чи насправді існує той коронавірус. Це все політико-економічна лажа для того, щоб нам баки забити. Он у Львові роблять різні акції протесту. Люди масово демонструють, що бояться вірусу, навіть в тих самих Санжарах, чи ось китайців ізолювали під Житомиром. Це все ще й для того, щоб закрити очі на війну на Донбасі. Всі прекрасно розуміють, якщо Путін зі своєю зброєю з Сирії переключиться на нас, то лишається молити бога, молити, щоб в Сирії та війна не закінчилася», — поділився своєю думкою Анатолій.

DSC 0004 1 1024x683 - Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)

Нагадаємо, що на одній з позачергових сесій депутати Житомирської міської ради планували збір коштів на допомогу м. Ухань, яке «поглинув» коронавірус.

Нещодавно Бунечко оголосив про ізоляцію китайців, які будують дорогу під  Житомиром.

Колеги ізольованого китайця у Житомирі з нетерпінням чекають на зустріч.

Також у ВООЗ повідомили про про зміну офіційної назви небезпечного вірусу

Відтепер коронавірус називатимуть – COVID – 19.

Після дозаправки в Борисполі літак, на борту якого перебувають наші громадяни, евакуйовані з Уханю, полетів до Харкова.

Нещодавно через коронавірус AliExpress намагався припинити доставку замовлень.

Також на початку січня медики заявляли, що їм знадобиться майже тиждень, щоб встановити справжній діагноз дитини, госпіталізованої з “коронавірусом”.

На початку лютого МОЗ повідомляло, що Коронавірусу в Україні немає.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни вважають, що паніка навколо коронавірусу вигідна владі та фармацевтам (Опитування), (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*