Житомир: близько тижня знадобилося медикам, щоб встановити справжній діагноз дитини, госпіталізованої з “коронавірусом”

belgium euthanasia for children 610x382 - Житомир: близько тижня знадобилося медикам, щоб встановити справжній діагноз дитини, госпіталізованої з "коронавірусом"

На минулому тижні до однієї з лікарень обласного центру було госпіталізовано дитину, котра повернулася з Китаю.

У дівчинки, котра повернулася з відпочинку у Китаї, медики інфекційного відділення дитячої лікарні імені В.Й.Башека. запідозрили небезпечний “коронавірус”, котрий наразі тримає у страху населення всього світу.

На щастя, після численних обстежень та аналізів діагноз, все ж, не підтвердили, але нашим лікарям знадобилося на це близько тижня і весь цей час дитина перебувала на стаціонарному лікуванні.

Відзначимо, що підтвердити або спростувати хворобу лікарі не могли через відсутність набору діагностикумів для “коронавірусної інфекції”.

Нагадаємо, Укрпошта повідомила про затримки посилок із Китаю через небезпечний вірус, який буквально “підняв на вуха” увесь світ, авіасполучення з Китаєм було скорочено.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир: близько тижня знадобилося медикам, щоб встановити справжній діагноз дитини, госпіталізованої з “коронавірусом”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*