HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

Від душі та недорого – житомиряни готуються до Дня Святого Валентина

Незабаром, 14 лютого в Україні та світі відзначатимуть День Святого Валентина. Традиційно в цей день закохані пари вкотре зізнаються у своїх почуттях, даруючи один одному валентинки, квіти та інші подарунки. Цікаво, що перші згадки про відзначення дня закоханих з’явилися ще у 496 році після народження Ісуса Христа. Наприклад, італійці у цей день переконані, що їхнім обов’язком є подарувати коханим солодощі, а німці ж вважають Валентина покровителем психічно хворих. 14 лютого вони прикрашають всі лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння.

Які особливості відзначення Дня Святого Валентина в житомирян та як вони ставляться до цього свята, дізнавались журналісти Times.ZT:

  • «Святкуємо по-різному. Романтичні свічі, ресторан… Подарунки повинні бути щирими, але це не означає, що можна обійтись однією валентинкою. Що подарую цього року ще не вирішив. А що я тобі дарував минулого Дня закоханих, пам’ятаєш?», — запитав Ярослав свою кохану Марію. Обоє ще довго сміялись, бо не могли пригадати.
  • «Обов’язково відзначаємо. Часто з чоловіком їдемо в інше місто, зазвичай в Київ. Щороку я чекаю якийсь сюрприз. Минулого року ми поїхали в Прагу — це було дуже неочікувано. Подарунки мають бути від душі, незалежно від вартості чи величини. Скоріш за все, на День Святого Валентина коханому подарую парфуми», — розповіла житомирянка Ольга.
  • «В цей день зазвичай йдемо в кафе з чоловіком. Я звикла, що щороку — це квіти, а все інше, якщо щось подобається, натякаємо один одному й так даруємо. Зараз навіть не думала про подарунок, а в минулому році подарувала туалетну воду», — поділилася Оксана.
  • «Не відзначатиму цей день, хоч і ставлюсь до нього нейтрально. День закоханих — це для мне не свято», — розповів студент Ігор.
    «Ще не знаю, чи святкуватиму, бо немає з ким. В такий день великі подарунки дарувати немає сенсу. Це ж не день народження», — розповіла школярка Тетяна.
  • «Можливо святкуватиму. Планую піти з дівчиною кудись разом. . Я вважаю, що не обов’язково дарувати дорогоцінні подарунки, це ж не таке масштабне свято. Можна подарувати квіти чи м’яку іграшку. Минулого року я привітав свою кохану білим ведмедем», — згадав житомирянин Ярослав.
  • «Святкувати не буду, бо не вважаю 14 лютого святом. Я думаю, що це просто маркетинговий хід. Вигадали рекламу, аби хтось на цьому заробив. Якщо людина справді кохає, то даруватиме подарунки незалежно від дня року чи обставин. Думаю, що подарувати тільки валентинку недоречно, можна ще квіти чи солодощі. Але важливо й не переборщити», — розповіла житомирянка Каріна.


Будьте першим, хто прокоментував "Від душі та недорого – житомиряни готуються до Дня Святого Валентина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*