HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

IMG 7294 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Підготовка до святкових вихідних набирає обертів: а на Михайлівській вже дуже людно, адже житомиряни гуляють тут цілими родинами. Ярмарок, фудкорти, сувеніри, вишиванки та всілякі смаколики – усе це приваблює і дорослих, і дітей.

Такій атмосфері сприяє тепла осіння погода та вихідні, що включатимуть в себе і понеділок.

IMG 7306 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

На ярмарку охочі можуть придбати різноманітні м’ясні вироби: ковбаси та балики з часником, перцем, сиром. Зі свинини, курятини і навіть з конини. Поєднання незвичайні але смачні, – діляться враженнями житомиряни, які вже встигли їх скуштувати.

IMG 7314 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

З Закарпаття до Житомира на ярмарок приїхали і сировари. Тут можна скуштувати або придбати різноманітні сири з овечого молока: бринзу класичну, зі спеціями, з зеленню, копчений сир або моцарелу. А для дітей продають маленьких коників та косички, також зроблені з сиру.

IMG 7284 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7329 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Охочі можуть скуштувати та придбати домашнє вино: трояндове, вишневе, ожинове, персикове. Пропонують тут і гарячий глінтвейн, який підігрівається в ковші на дровах.

IMG 7275 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7276 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Продають і солодощі: в’язки з бубликами, лукум, желейні цукерки, родзинки у виноградному соку, чурчхела. Знайдуть для себе смаколики і ті, хто веде здоровий спосіб життя, адже тут можна придбати натуральні цукерки з яблук, пастилу та навіть цукати з буряка.

IMG 7327 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Продають мед, вироби з нього, мазі з прополісом та з воском, свічки та настоянки.

IMG 7283 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Продавець риби пропонує всім придбати його копчені «делікатеси» та забавляє перехожих жартами і історіями про цікаві властивості його товару.

IMG 7317 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7321 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

На ярмарку представлені й вироби з дерева: сувеніри, дощечки, ложки, гребінці. Є й плетені вироби з лози: скрині, крісла, кошики. Вироби з пряжі: жилетки, носки, черевички, килимки.

IMG 7291 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7322 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7333 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у ЖитомиріIMG 7336 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Починає працювати фуд-корт, смажать перші сосиски та овочі.

IMG 7312 - Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі

Покровський ярмарок працюватиме в Житомирі до понеділка, тому усі охочі точно встигнуть завітати сюди.

Тетяна ОВСІЄНКО

  • 28
    Поширили:


1 коментар до "Що можна скуштувати та придбати на Покровському ярмарку у Житомирі"

  1. Дуже сподобався репортаж! Аж захотілося швиденько побігти на Михайлівську)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*