У ніч на Покрову термінали та банкомати ПриватБанку не працюватимуть, а картками не можна буде розрахуватися

У ніч з 13 на 14 жовтня термінали та банкомати ПриватБанку тимчасово перестануть працювати. також не можна буде користуватися додатком Приват24 та розраховуватися картками.

Про це повідомила керівник Житомирського регіонального прес-офісу ПриватБанку Альона Поліщук.

Причиною тимчасових незручностей став запланований перехід на нову версію систем керування базами даних процесингу.

За словами представників банку, нововведення дозволить збільшити продуктивність і якість обробки операцій з платіжними картками. Для завершення цієї роботи банк оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч на 14 жовтня 2018 року.

Усі операції з платіжними картками банку буде припинено з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня.

«Ми просимо вибачення в клієнтів за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше опрацьовувати все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів, – зазначає прес-служба банку. – Технологічна пауза в роботі процесингу займе нетривалий час, тому радимо клієнтам перенести активні шопінг-сесії в інтернет-магазинах чи здійснення будь-яких інших безготівкових розрахунків на ранковий час».

У банку також повідомили, що нова версія створить платформу для подальшого розвитку карткових сервісів і нових послуг та продуктів.

Будьте першим, хто прокоментував "У ніч на Покрову термінали та банкомати ПриватБанку не працюватимуть, а картками не можна буде розрахуватися"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*