Щомісячні такси хабарів встановлював чиновник фіскальної служби місцевим підприємцям

При одержанні хабаря затримали керівника одного з районних підрозділів Головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області. Дана особа вже давно знаходилась під наглядом співробітників Служби безпеки України через підозри у систематичному вимаганні хабарів з приватних підприємців.

Оперативники спецслужби задокументували, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців, які займаються реалізацією паливно-пастильних матеріалів. В обмін на грошові надходження він обіцяв не створювати штучні перешкоди для їх підприємницької діяльності. Для кожного комерсанта посадовець встановив щомісячні такси у розмірі від восьми до десяти тисяч гривень.

Затримали зловмисника на робочому місці після передачі чергової частини хабара від місцевого підприємця. У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення правопорушнику про підозру та відсторонення від займаної посади. Тривають слідчі дії.

Операція із викриття фіскала проводилася спільно зі слідчими Теруправління ДБР, розташованого у Хмельницькому, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України та за сприяння керівництва ГУ ДФС в Житомирській області.

Будьте першим, хто прокоментував "Щомісячні такси хабарів встановлював чиновник фіскальної служби місцевим підприємцям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*