З понеділка житомирські школярі повернуться на заняття

14 лютого заступник міського голови Сергій Кондратюк провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головною темою обговорення стала епідемічна ситуація щодо грипу, ГРВІ та кору.  

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Марія Місюрова, зазначила, що завдяки введеним обмежувальним заходам рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився порівняно з епідемічним порогом на 2,8%.

Станом на 14 лютого у Житомирі відмічається зниження захворюваності серед дорослих порівняно з минулим тижнем на 78 випадків, серед дітей має місце зниження на 502 випадки, серед учнів навчальних закладів кількість захворювань зменшилася на 174 випадки (-27,9%). Разом з тим нестійкою залишається епідемічна ситуація щодо захворюваності населення на кір.

За підсумками засідання було прийнято рішення – департаменту освіти міської ради підготувати розпорядження міського голови про відновлення навчально-виховного та освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Житомира, Вересівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області, закладах професійно-технічної освіти Житомира з 18 лютого 2019 року.

Будьте першим, хто прокоментував "З понеділка житомирські школярі повернуться на заняття"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*