Скандал: бюджет Житомирського району «годує» фіктивні спортивні гуртки

«Громади скаржаться, що ні про які гуртки фізичної підготовки не чули, а нас запевняють, що все є!» Гострі дискусії викликало питання «Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту 2017-2021 р. р.». Багатьох депутатів зацікавило: де саме можна побачити ці зміни на власні очі?..

«Фінансуються всі установи!»

Начальник управління фінансів Наталя Ходоровська надала інформацію про стан районного бюджету на 2018 рік. За результатами її доповіді депутати Житомирської районної ради ухвалили:

  • визначити доходи районного бюджету у сумі 508 949 400 грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 507 347 171 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 1 602 229 грн.( у тому числі бюджету розвитку 177 000 грн.);
  • видатки районного бюджету у сумі 508 949 400 грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 507 197 171 грн., видатки спеціального фонду районного бюджету – 1 752 229 грн.

Спортивні гуртки-невидимки

Якщо до загальних сум доходів та видатків районного бюджету особливих запитань не було, то документ «Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту 2017-2021 р. р.» викликав шквал емоцій. Розвиток спорту у Житомирському районі – стара болюча тема. На якій, схоже, хтось добре гріє руки…

«Роботи стало менше, а коштів треба виділити більше. Я питаю, як так?.. Третій рік ми за Глибочок питаємо, третій рік! Існує програма розвитку фізичної культури. І що ж вони зробили? Два гуртки закрили, у Тетерівській і Денишівській громадах, а кошти потрібно збільшити!» – висловив свою думку Сергій Котвицький, депутат районної ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Справді, хто контролює ці питання? Хто перевіряє, куди йдуть кошти? Чи існують насправді позашкільні спортивні гуртки у Троянові та Глибочку – чи вони лише на папері? Якщо на папері, то хто кладе гроші громади у власну кишеню?..

«Громади скаржаться, що ні про які гуртки фізичної підготовки не чули, а нас запевняють, що все є!» – додає С. Котвицький.

Василь Стах – новий заступник голови Житомирської районної ради

Результати таємного голосування за цю кандидатуру дали такі результати: підтримано – 30; проти – 0; утримались – 1; не голосувало – 2. Нового заступника голови Житомирської районної ради запросили скласти присягу. Що Василь Стах і зробив.

Олеся ЛАВРЕНЮК

Леся ШИНДИРУК

Будьте першим, хто прокоментував "Скандал: бюджет Житомирського району «годує» фіктивні спортивні гуртки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*