Як Житомирська районна рада відправляла у відставку Порошенка

«Рух нових сил» вніс до порядку денного 2 питання, які не на жарт збурили сесію. Перше: про засудження дій представників силових органів під час ліквідації наметового містечка біля Верховної Ради у Києві. Друге: звернення до Президента України з вимогою його добровільної відставки.

14 березня 2018 року відкрилася чергова сесія Житомирської районної ради. Головував Сергій Крутій, голова райради. Також були присутні 31 депутат. Біли трибуни одразу з’явилася розтяжка з промовистим написом: «Імпічмент! замість революцій».

Документ стосовно засудження дій поліції під час розгону акції протесту біля українського парламенту 3 березня цього року – депутати охоче внесли у порядок денний: 26 голосів «за», 7 утрималися.

А от звернення до Президента України спричинило у залі справжні політичні пристрасті. Сміливо підтримав звернення Олег Білецький, представник політичної партії «Батьківщина». Інші депутати поставилися до пропозиції, м’яко кажучи, по-різному. В результаті питання навіть не включили до порядку денного: «за» 11, «проти» 0, усі інші утрималися.

Можливо, деякі депутати районної ради злякалися втратити не Президента, а власні мандати?..

Леся ШИНДИРУК

Нагадуємо, раніше: Заява Житомирського районного осередку політичної партії

«Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі»

Будьте першим, хто прокоментував "Як Житомирська районна рада відправляла у відставку Порошенка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*