Скажемо: “Ні!” безробіттю. У Житомирі відкрили новий центр зайнятості(ФОТО)

Сьогодні, 19 вересня, відбулося урочисте відкриття новозбудованого приміщення Житомирського міського центру зайнятості на площі Польовій. 

Новий міський центр зайнятості обслуговуватиме жителів, роботодавців Житомира та району. Директор центру Ольга Макогон запевняє, що кожна людина, яка шукає роботу, має можливість звернутися до центру зайнятості і отримати допомогу.

“Відтепер ще більше можливостей з працевлаштування, з пошуку роботи, підвищенню власних знань і власних можливостей на ринку праці можна  отримати завдяки нашому центру зайнятості. Будівля розрахована на те, щоб наші клієнти могли отримати профорієнтаційні і інформаційні послуги, а також підвищити власні навички  і бути на ринку праці Житомирщини”, – стверджує Ольга Макогон.

Приміщення абсолютно нове, обладнане ліфтами, що дає можливість особам з інвалідністю отримати доступні послуги, має кондиціювання та вентиляційну систему, яких не вистачало в старому приміщенні.

На першому поверсі знаходиться  інформаційно-довідкова зона, де кожен може отримати необхідну інформацію про вакансії в системі онлайн, за стендами і консультаціями спеціалістів.  Другий поверх призначений для осіб, які визнані офіційно безробітними. Там призначається виплата та розташований зал для семінарів з питань зайнятості. Надання послуг,  організації семінарів та спільні наради з роботодавцями проводяться на третьому поверсі. Четвертий – велика зала для масових заходів.

Будувався центр зайнятості понад 12 років, на його будівництво витрачено 48,5 млн грн  управління фонду соціального страхування від безробіття. 

А ми нагадуємо, як швидко стати на облік до центру зайнятості.

Будьте першим, хто прокоментував "Скажемо: “Ні!” безробіттю. У Житомирі відкрили новий центр зайнятості(ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*