Скібіцький: новий наступ росіян почнеться наприкінці травня або на початку червня

Скібіцький: новий наступ росіян почнеться наприкінці травня або на початку червня

Днями заступник начальника ГУР МО Вадим Скібіцький дав інтерв’ю The Economist, в якому розповів про проблеми на фронті та подальші можливі плани російських окупантів.

На думку Скібіцького, нині ситуація на фронті для України важча, аніж будь-коли з початку війни. Більше того, він вважає, що найближчим часом вона лише погіршиться, адже окупанти отримали наказ за будь-яку ціну “щось взяти” до 9 травня. При цьому у ЗСУ і досі спостерігається шалений дефіцит зброї. Підуть тижні, перш ніж американська допомога потрапить на поле бою та й вона навряд чи зрівняється з російськими запасами снарядів.

Свій черговий наступ, за словами розвідника, рашисти планують вже “наприкінці травня або на початку червня”. Для цього наразі на кордоні з Харківщиною окупанти розмістили угрупування, що налічує 35 тисяч солдатів, яке постійно збільшують.

Цієї кількості, на думку Скібіцького, недостатньо для захоплення великого міста, але вистачить для меншого завдання.

Швидка операція для входу і виходу — можливо. Але операція зі взяття Харкова чи навіть міста Суми — це інший рівень”,

– вважає розвідник.

Загалом же, сьогодні проти українців воює 514 тисяч рашистів.

Паралельно з наступом росіяни також готують “тришаровий план дестабілізації”: військовий, дезінформаційний та кампанію з міжнародної ізоляції України. Дезінформаційна кампанія буде спрямована на зрив мобілізації в Україні та підрив політичної легітимності Володимира Зеленського.

Швидко ця віна, на думку Сккібіцького, не закінчиться. Навіть якщо українське військо відкине російське назад до кордонів, це не припинить війну. Такі війни можуть закінчитися лише договорами. Наразі Україна і росія борються за “найвигіднішу позицію” перед потенційними переговорами і, на думку розвідника, змістовні переговори почнуться не раніше другої половини 2025 року;

“Ми будемо продовжувати боротися. У нас немає вибору. Ми хочемо жити. Але результат війни залежить не тільки від нас“,

— підсумовував Скібіцький.

Нагадаємо також, що в Україні мобілізовано лише 2,5% чиновників.

Будьте першим, хто прокоментував "Скібіцький: новий наступ росіян почнеться наприкінці травня або на початку червня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*