Слідом за “Москвою”: ЗСУ “відмінусували” російський ракетний корабель “Аскольд”

Ввечері 4 листопада ЗСУ завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” в окупованій Керчі.

Під час ракетної атаки пошкодження отримав один із найновіших і найсучасніших кораблів чф рф, носій крилатих ракет “Калібр”, спущений на воду лише у 2021 році, малий корабель “Аскольд”. Крім 8 пускових установок для “Калібрів”, на його озброєнні стоїть власна система ППО – ЗРК “Панцир-М” та комплекс БПЛА “Орлан-10” для ведення розвідки.

Окрім того, після влучання на Керченському судоремонтному заводі декілька годин не могли загасити пожежу після прильоту.

Уразити об`єкт вдалося з допомогою ракет Storm Shadow. Дві ракети російським ППО вдалося збити на підльоті, а дві пройшли крізь заслон російської протиповітряної оборони і потрапиличітко в ціль.

Російське Міноборони влучання підтвердило. Щоправда, зза традцією, у кілька раз збільшило кількість збитих уркаїнських ракет: з 2 до 13.

Нагадаємо також, що нещодавно у Севастополі підірвався на міні протимінний корабель проєкту 23040Г “Володимир Козицький”.

Будьте першим, хто прокоментував "Слідом за “Москвою”: ЗСУ “відмінусували” російський ракетний корабель “Аскольд”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*