Словаччина виступила проти включення до нового пакету антиросійських санкцій ядерного палива для АЕС

Братислава проти включення ядерного палива для АЕС до 12-го пакету антиросійських санкцій ЄС. Про це заявив міністр закордонних та європейських справ Словаччини Юрай Бланар.

«Наша червона лінія полягає в тому, що санкції не повинні включати ядерне паливо, тому що атомні електростанції ще не були достатньо трансформовані, щоб мати можливість працювати на альтернативному паливі »,

– йдеться узаяві.

Тобто по факту атомні електростанції Словаччини за два роки війни і досі не готові працювати на паливі не російського походження. І ніяких кроків аби змінити дану ситуацію Братислава неробила і не робить.

За словами посадовця, санкції не лише не зашкодили росії, а й пагубно вплинули на європейський бізнес, у тому числі словацький.

Окрім того, Юрай Бланар наголосив, що Словаччина і надалі допомагатиме Україні, але лише якщо фінансові надходження будуть спрямовані на реальні потреби країни, а не “зникатимуть” у невідомому напрямку.

Нагадаємо, що у Словаччині в результаті виборів до влади прийшли проросійські сили, які відпочатку виступили проти військової допомоги Україні та антиросійських санкцій.

Будьте першим, хто прокоментував "Словаччина виступила проти включення до нового пакету антиросійських санкцій ядерного палива для АЕС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*