Слово за суддями: у Бердичеві завершили розслідування справи про розтрату палива на близько 3 млн грн

Бердичівські слідчі завершили розслідування справи про нецільове використання понад 82 тонн дизельного палива двома посадовцями Бердичівської міської ради та керівником однієї з комунальних служб. Наразі матеріали передані до суду.

Нагадаємо, що пальне було передано для забезпечення нормальної життєдіяльності громади на підставі відповідного рішенням Ради оборони Житомирської області у березні 2022. Однак воно було завезено на третє підприємство без укладання жодних офіційних документів і ним розпоряджались на власний розсуд посадовці міськради та керівник комунальної служби.

За даними слідства надані акти приймання-передачі матеріальних цінностей та договори зберігання мають фіктивний характер.

Підозру у розтраті майна було оголошено трьом службовцям, 1978, 1983 та 1984 років народження, а одному із посадовців міськради додатково інкриміновано зловживання владою з метою одержання неправомірної вигоди.

В процесі слідства правоохоронці встановили місце зберігання палива. На той момент у наявності ще залишалось близько 48 тонн палива на суму 1млн 630 тис грн. Таким чином вдалося забезпечити принаймні часткове відшкодування завданих територіальній громаді збитків.

Будьте першим, хто прокоментував "Слово за суддями: у Бердичеві завершили розслідування справи про розтрату палива на близько 3 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*