Двоє на даху, поліція, заклеєні білборди: Бердичів зустрічає Президента і його гостей

Приїзд Президента України на Житомирщину, зокрема і до Бердичева, ще за декілька днів став найбільш обговорюваною новиною номер один. Журналісти у місцевих ЗМІ не оминули ритуалу заклеювання білбордів у місті, з яких до людей посміхались на фото представники різних політичних сил. Напевно, більшість бердичівлян давно вже не бачили такої злагодженої роботи комунальників. У соцмережах жителі селища Гришківці писали про активне чищення доріг навіть у них.

Помітили люди і жваву активність у «Бердичівському музично-драматичному театрі на Європейській» та біля нього. Сюди, за інформацією деяких запрошених гостей з області, яких ми на їхнє прохання не називаємо, з’їдуться керівники виборчих штабів Петра Олексійовича. Мають бути і голови райдержадміністрацій та решта причетних до партії Президента осіб на рівні Житомирщини.

17-го січня Президент після офіційного візиту до Житомира приїхав і у Бердичів. Частина акредитованих журналістів разом з обласними колегами поїхали зустрічати гаранта у частину спецпризначенців. Втім, як виявилось, їхати треба було на полігон. На базі 142-го навчально-тренувального центру гарант зустрівся з військовими Сил спеціальних операцій ЗСУ і вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

А що ж біля театру? А тут, як кажуть у народі, життя вирує, що аж гай шумить. Доріжки і парковку ретельно почищено. Рамки металошукачів на вході, багато поліції, перекриті частини прилеглих вулиць і стоянок, охорона, багато ошатно вдягнених, у напрасованих сорочках і накремованих черевиках гостей, які чи поодиноко, чи з невеликою компанією заходять до театру. До слова, на даху будівлі двоє людей, можливо, снайпери. Якщо хтось з тих, хто слідкують за порядком, бачить, що люди їх фотографують, настійливо просять видалити світлини.

До прийому гостей тут перевірили приміщення і прилеглу територію на безпеку, про що свідчать люди у формі із спеціально навченими собаками.

До будівлі не підпускають абикого. Тому споглядати можна на відстані. Якщо, звісно, є інтерес. Не кожного ж дня Президент приїздить у Бердичів, де так ретельно готуються до його візиту. Ці події дають зрозуміти кожному, хто проходить чи їде повз: тут відбудеться щось або знакове, або надграндіозне. Деякі акредитовані медійники потрапили всередину.

Натовп на вулиці спочатку збільшувався. Але коли, напевно, всі гості прийшли і більше нікого не впускали всередину, люди почали потроху розходитись. Чи то померзли, чи то надія потримати за руку Президента і поставити йому своє запитання або зробити селфі з ним надвечір згасла. Словом, Бердичів у відреставрованому за понад 30 мільйонів гривень театрі, прийняв поважних гостей. Вперше за рік його роботи на сцену вийде сам гарант, а гості з різних куточків і закутків області позаздрять Бердичеву, бо тут є новенький і комфортабельний театр, в якому їх зібрав Президент.

Будьте першим, хто прокоментував "Двоє на даху, поліція, заклеєні білборди: Бердичів зустрічає Президента і його гостей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*