Спецпризначенці військової розвідки увійшли до злочинного угруповання, яке діяло в Житомирській та ще трьох областях країни

Фахівцям СБУ вдалося викрити та припинити діяльність агентурної мережі ФСБ Російської Федерації, яка вела злочинну діяльність у Житомирській, Одеській, Миколаївській та Чернігівській областях. 

Екс-спецпризначенці займалися виконанням розвідувальних завдань кадрових співробітників ФСБ Вадима Даутова та Дениса Собка. 

Російськими агентами готувалися диверсійні операції,  в рамках яких  створювалися  умови для безперешкодного здійснення диверсій на Миколаївщині. Зокрема, серед об`єктів, на які посягали злочинці, були й бойові літаки ЗСУ, які знаходяться на аеродромі «Кульбакіно».

Також агентами ФСБ збиралася інформація щодо дислокації та переміщення військових ЗСУ, склад кадрів, їх службова діяльність, а також діяльність штабів МВС України, Морського центру Збройних Сил, їх взаємодії з міжнародними партнерами тощо.

Для досягнення своїх цілей агенти вербували керівників з ЗСУ.

Задокументовано навіть намір викрасти та нелегально перемістити до країни-агресора одного з колишніх командувачів Сил спеціальних операцій. За це російська спецслужба пропонувала винагороду у 100 тис. дол.

Під час низки обшуків було вилучено 4 АК-74, 2 пістолети, 2 РПГ, 44 гранати, понад 4 тис. набоїв різного калібру, близько 3 кг тротилу та електродетонатори та інше.

Правоохоронцям навіть вдалося зафіксувати спробу викрадення одного з екс-командирів Сил спеціальних операцій для переміщення його до країни-агресора.

Досудове розслідування та встановлення обставин досі триває.

Нагадаємо, як на АЗС в райцентрі Житомирщини невідомі битою побили чиновника СБУ

Будьте першим, хто прокоментував "Спецпризначенці військової розвідки увійшли до злочинного угруповання, яке діяло в Житомирській та ще трьох областях країни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*