У Житомирі чоловіки, які наїхали на ногу поліцейському, розповіли про “другу сторону медалі”

Водій легковика та ще двоє пасажирів, які наїхали на ногу житомирському правоохоронцю ввечері, 2 лютого, розповіли, “як все було насправді”. Тобто зараз існує дві версії події – прес служба поліції пише, що чоловіки наїхали на ногу патрульному, бо втікали після перевірки документів, а чоловіки ж пояснюють, що наїхали випадково, проте не тікаючи від правоохоронців, а рушили з місця зупинки, щоб знайти свідків через неоднозначний мотив затримання. 

Про це повідомляє Суспільне. 

Зокрема, водій автомобіля та два його брати пояснили, що того вечора їх безпідставно зупинили працівники патрульної поліції та протягом майже години не змогли повідомити про причину зупинки. Отож чоловіки вирішили проїхати кількасот метрів до свого будинку, де планували продовжити спілкування з поліцією у присутності свідків.

Водій Сергій Бодашевський та двоє його братів, які їхали разом у машині розповіли, що зупинили їх незаконно, тому що правоохоронці не повідомили причину зупинки та не представились. Спочатку говорили, що необхідно перевірити законність перебування їх авто на єврономерах на території України, а потім розмова повелась про непристебнуті ремені та запах алкоголю з салону.

Водій транспорту розповів, що на прохання показати документи патрульні відмовили:

“І вже після цього я почав шукати допомоги у інших правоохоронних органів – у поліції, у ДБР. Не дочекавшись від них допомоги, і після майже години такої розмови, я вирішив рухатись до власного будинку, де будуть свідки, де я зможу отримати допомогу від інших людей, тому що я не був впевнений, що це саме працівники поліції. Я не відчув жодного поштовху, що я наїхав на якусь перешкоду – на ногу поліцейського”.

Чоловіки , які їхали в іномарці, кажуть, що від поліції не тікали, а вирішили проїхати кілька сотень метрів, щоб продовжили розмову з патрульними вже у присутності свідків.

Роман Бодашевський пояснив, що ситуація була незрозумілою і вони не знали, що робити:

“Тут можливо все – темно, пізно, людей немає. Ми вирішили, що найкращим виходом із цієї ситуації буде переміститись туди, де нам хтось зможе допомогти , тобто до нашого будинку, де живуть наші родичі, сусіди. Ми не порушували законів України, ми не мали наміру їх порушувати, ми не мали наміру вчиняти протиправні дії. Ми тільки хотіли захистити своє життя і здоров’я”.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі чоловіки, які наїхали на ногу поліцейському, розповіли про “другу сторону медалі”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*